Orfoz'dan Sualtı Fotoğrafları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan orfoz072 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 28
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 20,721

Etiketler

Ynt: Orfoz'dan Sualtı Fotoğrafları

Merhaba arkadaşım emeklerinize sağlık çok güzel fotoğraflar.
Ne olur dikkate alın yazacaklarımı, sakın ha çektiğiniz fotoğrafların yerini ulu orta yerde bildirmeyin.
Birkaç sene önce Bozcaada'da bir kişi elinde belki 100 gram var yok bir böcekle geldi belliki tatilci kendini adam zanneden fakat saygısı olmayan bir yaratıktan başka şey olmadığı herhalinden belli oluyor.Övünerek elindeki böceği yanındaki kendisi gibi yaratıklara gösterip nasıl yakaladığını anlatıyorken oturan balıkcılardan birisi dayanamayıp kalkıp yaratığa başları bağırmaya biz onu ne zamandır biliyoruz görüyoruz sen ve senin gibi şahsiyetsizler işte bunları öldürüyorsunuz trolcülerden farkın ne diye çıkıştı yaratık hala sırıtıyordu.
O nedenle onlar zevk için o kaplumbağayı bile utanmadan öldürürler.İşte onlar duymasın.
Fotoğraflarınızın devamını bekleriz,
Kalın sağlıcakla.

yorum ve görüşler için teşekkürederim.

sorulara gelince :
üç adet makinem var ,bunlar ;
-SONY Cyber-shot DSC-T900
-SEA&SEA 860G
-SONY Cyber-shot DSC-P100

fotoğraflar sharm el sheikh-egyp ve maldiv adalarından.
master derece lisansım ile amatör dalış yapıp fotoğraf çekiyorum.Bu işi zıpkınla avlanamadığım yerlerde yapıyorum.(üç tanede zıpkınım var :smiley:

selamlar.

Fotoğraflar çok güzeller.Hayranlıkla baktım.Çok beğendim.

farklı bir yaşam.su altı.resimler harika

biraz geç te kalmış olsam konuya dayanamadım söyliyim çok güzel bir duygu olsa gerek

Canlı çeşitliği gerçekten çok iyi güzel fotoğraflar tebrik ederim.

Geçen sene neredeyse tüm yazı eşimle birlikte Antalya'da amatörce, sadece gözlükle kayalıklarda dolaşan cins cins, renk renk balıkları izleyerek geçirdik. Bu amatörce eylemimizde bile zevkin ve mutluluğun doruklarına vardık. Bir de sizi düşünüyorum da kıskanmadım desem yalan olur ;) Harika görüntüler için teşekkürler :D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

SON KONULAR

Geri