Ordu'da Doğa Sporları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan erthem Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 31
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 31,190
Ynt: Ordu'da Doğa Sporları

Ali Fuat Ordu ili ile ilgili yapacağın her türlü açıklamayı heyecanla okuyacağız emin ol :smiley:

CİN@Lİ52' Alıntı:
Zerrin hanım çok haklısınız ordu bu konuda çok geç kalınmış bir bölge erdem beyde bu konuda haklı, biz bu sıkıntıları yaşıyoruz buralarda, ordunun tanıtımını elimden geldiğim kadar yurtdışına açılan formlarda tanıtmaya resimleri yayınlamaya çalışıyorum, ama nafile bizim bürokratlarımız bu konuda biraz duyarsız, burası turizm açısından bacasız bir fabrika, inanın bu formu bulduğuma okadar çok mutluyumki anlatamam, inanın bundan sonra daha değişik konularda orduyu sizlere anlatacağım,
Bilirsiniz bir ara orduda WosWos şenliği yapıldı çok değerli Enis ayar turizmci kendisini bu konuda çok taktir ediyorum ama bu insana kimse destek vermedi, o şenlik o kadar mükemmeldiki inanın ordu Woswos cenneti oldu gözlerinize inanamazsınız, çok güzel aktiviteler oldu ama malesef, devamı yok...

Ordu için dahada değişik bir proje var yamaç paraşütü, arasıra yapılıyor, ama en önemlisi çim kayağı , buna müsait o kadar güzel alanlarımız varki, ama malesef bürokrasi engeli....

Etiketler

merhaba,Ordu Doğa Aktiviteleri Derneği'nin telefon numarası yahut adresini bulamıyorum,yardımcı olur musunuz?

güzel memleketim ordu nun her köşesi bir başka cennet
ista yaşayan ordulu olarak
tüm hemşehrilerime slm ederim.

selamlar mağaracılık ile ilgili birde merkez yaraşlı köyünde çok büyük bir mağara var ben içeri girdim ancak teknik ekipman yetersizliğim nedeniyle fazla ilerleyemedim özellikle yarasalar yol vermiyor,ilgilenilmesini tavsiye ediyorum,,,,

Atlas dergisinde Turnasuyu yürüyüş rotalarından bahsediliyor, foto safari yapılıyormuş. 2010 yılında yapıldı mı bilgisi olan var mı? Tşk...

nereden başlıyor, hangi tarihlerde? bu tür bilgileri nereden öğrenebilirim? takip edebileceğim bir web sitesi var mı?

dernek ve kulüpler var faaliyetleri oluyor bazen. facete gurpları takip eden. ordudan mısın sen?

ordu saraycık'danım ama istanbul'da yaşıyorum. Etkinlikleri uzaktan takip etmek bazen zor olabiliyor. Facebook'a bakayım ben şimdi, teşekkürler...

heyyy..ordu da faliyet var mı??hadi çok sıkıldm ama ya..gezelim bir hafta sonyu bişey6ler yapalım..ben yeniym orduda

alpinist52' Alıntı:
dernek ve kulüpler var faaliyetleri oluyor bazen. facete gurpları takip eden. ordudan mısın sen?
ya evet....madem var bir şekilde haberdar olalım ya.. yol göstrn lğtfen ya ???

hımm hoşgeldin yaylalar seni bekliyor :smiley: geçen haftalarda çambaşı yayla şenliklerindeydik tırmanış oldu :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.