Ordu Perşembe Sahilde Inanılmaz Güzellikte Kamp Noktası..

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan boris none Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 14
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,457

boris none

Kamp I
ağaçların altı, deniz kenarı, yol üstü, tertemiz bir plaj, kibar insanlar, kısaca ordu! daha ne olsun..
.
koordinatlar:
41.113066, 37.717483

IMG 4410

IMG 6607

IMG 6611

IMG 6617

Etiketler
Keyfiniz bol olsun.
Şayet Artvin kadar giderde Hopadan Gürcistana geçelim derseniz pasaport filan istemiyorlar ama yeni uygulama olarak aracınıza sigorta yaptırmanız gerekiyor.Mayıs ayında beni uyarmadılar Türkiye dönüşü ceza yedim

Sigortadan kasıt nedir hocam yurtdışı içim mi acaba nereden yapılıyor?

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gürcistan bu seneye kadar Türk plakalı araçlardan her hangi bir evrak istemiyordu.Şimdi durum değişti.Türk plakalı araç ile gürcüye girdikten sonra hemen araç sigortası yaptırmak gerek.Gürcüden çıkarken gürcü gümrüğü bu evragı istiyor benim gibi yok diyenlerde cezayı yiyor.Nette gürcü sigortası filan diye ararsanız izahat bulursunuz

Teşekkür ederim hocam sağolun.

Ufak bir nasihat.Gürcistan son 1 senedenaz bir süre içinde epey değişmiş Türk düşmanlığı oluşturmuşlar ayrıca devlet görevlilerinde burunları kaf dagına cıkmış.bizlere tepeden bakıyorlar.Sebeb ise çok basit Avrupa birliği bunlara serbest dolaşım hakkı tanıdı beylerde kendilerini Avrupalı saymaya başlamışlar bizi beğenmiyorlar.Bir şey daha var uyşturucu son derece artmış.
Derim ki gitmeyin.

Değişen yönetmeliğe baktığımda binek araçlar için yaklaşık 60 tl 15 günlüğüme sigorta parası alıyorlar.

Ufak bir nasihat.Gürcistan son 1 senedenaz bir süre içinde epey değişmiş Türk düşmanlığı oluşturmuşlar ayrıca devlet görevlilerinde burunları kaf dagına cıkmış.bizlere tepeden bakıyorlar.Sebeb ise çok basit Avrupa birliği bunlara serbest dolaşım hakkı tanıdı beylerde kendilerini Avrupalı saymaya başlamışlar bizi beğenmiyorlar.Bir şey daha var uyşturucu son derece artmış.
Derim ki gitmeyin.
Bu sene sonraki sene derken gitmedik yavaş yavaş zorlaşıyor galiba. Gerçi mantıksal olarak bir trafik sigortası olması gerekiyordun zaten. Neyse henüz vize istemiyorlar. :smirk:

CIC TPL adresinden sigorta yapılıyormuş. Aşağıdaki linkte de kullanma kılavuzu var.
http://www.und.web.tr/upload/Sigorta Sayfası Kullanım Talimatı.pdf
Burada anlamadığım karavan seçeneği yok 3.5t altı karavanlar otomobil sigortası mı yapacak?

Kamp yerine bakalım derken karşılaştığımız sürprize bak!

Vay be, gürcü de postayı koymuş demek ki...

Baktı ki bizim millet eli bir yerinde koşa koşa aleme akıyor... Durumu fırsata çevirmeye başladılar anlaşılan...

Biz de günübirlik bir gezi yapar çıkarız hevesindeydik ailecek...
Neyse ucuz mazot alıp amorti ederiz artık...

Son düzenleme:

[

CIC TPL adresinden sigorta yapılıyormuş. Aşağıdaki linkte de kullanma kılavuzu var.
http://www.und.web.tr/upload/Sigorta Sayfası Kullanım Talimatı.pdf
Burada anlamadığım karavan seçeneği yok 3.5t altı karavanlar otomobil sigortası mı yapacak?[/QUOTE]
Bana Gümrükte ceza yazarken PC nin başına bir kaç memur geçti biraz konuştular bir kaç kere ruhsatıma baktılar sonra bana 100 lari ceza yazdılar.Bu ceza otomobil sınıfına karşılık geliyor yani benim kapalı kasa 12.5m3 fiat ducatoyu otomobil saydılar

Hem çok güzel olurda ufak bir sıkıntıda olabilir.At arabası sebebi ile bana esmer vatandaş aşagılamasıda yapılabilir amannnn dert bu olsun.Bu başlığın konusu olan deniz kıyısı olan yer hemen karayolu asfaltından başlıyor bir kaç yüz metre yol plaja parelel gidiyor ben buradan belki 10 kere geçtim mola verdim çay yapıp içtim yemek yedim filan denizi güzel ama çok ıssız bir yer.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR