Orçun Usta'dan Silverado Sanatında beklenen son. İşte ''TERMİNATOR I''

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan interprete Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 90
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 44,533
Ynt: Orçun Usta'dan Silverado Sanatında Beklenen Son. İşte ''terminator I''

orçun ustam süper araç tebrik ederim, hem dert etme herkes ingilizceyi bilmek zorunda değil burası Türkiye
dert etme derim

Etiketler

Ya bir soru sordum sorunun cevabı ve sorudan çok kelimeler konuşuldu, hayret doğrusu.. Şu şekilci zihniyetten bir kurtulsak da esas icraatlara baksak inanın daha çok yol kat ederiz. Subap yerine sibob, krank yerine gırank desem ne olur.. :smiley: Bu şekilde eleştiride bulunan biri beni demek ki dükkana gelip yağın kirin pasın içinde görse dilenci sanıp geri mi gidecek??? İnsanlar aydınlanamayacak diye de Türk Dil Kurumu imla klavuzuyla mı gezicez? Merak eden konuyu irdeler sorar zaten.. Bir daha ne soru sorarım ne de kimseye bireysel msj yazarım! Zira bu sanal ego tatminine zemin oluyor. Tüm mükemmel arkadaşlara int başında bol saadetler dilerim.. Geçmişte de bu tür bir sataşma yaşadığım da direk olarak YER GÜN SAAT verin İstediğiniz yere yaptığım araçlardan sizin seçtiğiniz İSTEDİĞİNİZ ARAÇLA GELEYİM dedim, telefon numaramı verdim 24 saat arayabilmek kaydıyla, NE ARAYAAAAAAN OLDU, NE SORAAAAN.. O yüzden kimse aptal değil, kim icraat yapıyor kim laf ebeliği herkes görüyor.. Bu konu da benim için burada bitiyor..

Garpuzcu

selam arkadaşlar bu orçun usta cherokeelerede bakıyormu bende bir tane 1989 varda biraz sıkıntıları var yardımcı olursanız sevinirim nereden ulaşabilirim mekanı neresidir

OFFROAD GARAJI - Orçun Usta (Amerikan Arazi Araçları Bakım, Onarım, Modifiye, Otomatik Şanzıman Servisi)

Dereboyu Cad. 27/B Topağacı Mah. Ümraniye-İSTANBUL
Tel: 0532 65 888 65

26052013526

interprete' Alıntı:
Ya bir soru sordum sorunun cevabı ve sorudan çok kelimeler konuşuldu, hayret doğrusu.. Şu şekilci zihniyetten bir kurtulsak da esas icraatlara baksak inanın daha çok yol kat ederiz. Subap yerine sibob, krank yerine gırank desem ne olur.. :smiley: Bu şekilde eleştiride bulunan biri beni demek ki dükkana gelip yağın kirin pasın içinde görse dilenci sanıp geri mi gidecek??? İnsanlar aydınlanamayacak diye de Türk Dil Kurumu imla klavuzuyla mı gezicez? Merak eden konuyu irdeler sorar zaten.. Bir daha ne soru sorarım ne de kimseye bireysel msj yazarım! Zira bu sanal ego tatminine zemin oluyor. Tüm mükemmel arkadaşlara int başında bol saadetler dilerim.. Geçmişte de bu tür bir sataşma yaşadığım da direk olarak YER GÜN SAAT verin İstediğiniz yere yaptığım araçlardan sizin seçtiğiniz İSTEDİĞİNİZ ARAÇLA GELEYİM dedim, telefon numaramı verdim 24 saat arayabilmek kaydıyla, NE ARAYAAAAAAN OLDU, NE SORAAAAN.. O yüzden kimse aptal değil, kim icraat yapıyor kim laf ebeliği herkes görüyor.. Bu konu da benim için burada bitiyor..

usta takma kafana bu tür şeyleri yahu sen bir ara bendede oldu yalnış telaffuzad kaynaklanan hatalar aslında eski ustalar bu tür yabancı terimleri pak kullanmaz krank ta gırrank ta aynı kapı subap ta sipopta valf valve hep aynı kapıya çıkıyor manası tek yölü geçiş sağlıyan alet bu tür tartışmalar yine bizlerin ara sıra yazımını tam yapamadığımız yabancı terimleri bazen kullanıyor olmamızdan kaynaklanıyor takma kafana

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri