Orçun Usta'dan Patrol'a Vinç Montajı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan interprete Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 13,035

interprete

Offroad Garajı Bakım-Onarım-Modifiye-Otomatik Şanz
Yer
İstanbul-Ümraniye
Şasenin tam önüne tampona zarar vermeden ve kaynaksız sadece cıvata ile bağlanıp proje ve imalat tamamen kendi bünyemizde yapılmıştır. Vinç sehpasına makara ve halat bağlantı aparatıda eklenmiştir.

17042013383

17042013384

17042013385

17042013386

18042013387

Etiketler

Ynt: Orçun Usta'dan Patrol'a Vinç Montajı

Sayın İnterprete;(kusura bakmayın isminizi bilemediğim için böyle hitap ediyorum)
Bahse konu işlem Ankarada mı yapıldı? Eğer öyleyse Orçun ustaya nasıl ulaşabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Yapılan çalışma İstanbul, Ümraniye Offroad Garajı'nda gerçekleştirildi. Orçun Usta 0532 65 888 65

Merhaba İnterprete,

Vinciniz hayırlı olsun ..... Patrol ün motoru TD42 mi..? Gördüğüm kadarı ile benim aracın motoruna benziyor...

selamlar

07gokhanlc' Alıntı:
Merhaba İnterprete,

Vinciniz hayırlı olsun ..... Patrol ün motoru TD42 mi..? Gördüğüm kadarı ile benim aracın motoruna benziyor...

selamlar

Sayin Gokhan,yanlis bilmiyorsam "interprete" zaten Orcun Usta'nin kendisi.
Araclar musteri araci ama motorun cinsi vs zaten kendisinin bildigi seyler,isi bu.

yavuz-çelikel' Alıntı:
Gökhan bey nereden gördün motoru?

İlk resimdeki görünen havalandırmadan yorum yaptım bu td42 lerde kullanılıyor ama benzinli de olabilir..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.