Önder Camping Kuşadası (son Durum)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,363

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Arkadaşlar,

Önder camping'den haberi olan var mı? En son satıldı ve otel olacak bilgisi kulağıma gelmişti. Son durum nedir acaba Önder Camping şu anda çalışıyor mu?

Etiketler
Kuşadası'nda yat ve Önder kamping yan yana .ikiside açık.3 gün önce birinde konakladım.Konum olarak tam göbekte ancak Kuşadası'nın adı SIVRISINEK ADASI olsa daha yakışır herhalde. Zerre kadar uyku uyumadık karavanda.ısırık sayısını saymak mümkün değil.bir daha asla gitmem.

SİNEK İLACI DIYE bır solısyon var fıs fıs yapıyosun 2 3 kez ne sınek ne svrısınek dokunmuyor bende dun onder kampingde kaldım 3 gun kadar dısarda hamakda uyudum sınek ve sıvrısınekten uzak:smiley:)

Ben de bu yil motosikletimle ciktigim 2016 uzun gezimde onder kampta kalabildim. Ve kapandigi bilgisinin dogru olmadigina seviniyorum. Umarim daha uzun yillar hizmet verir. SELAMLAR...

SM-T110 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Herkes sizin gibi, her gece sinek ilacını sıkıp,zehir soluyarak uyuyacak kadar sağlıklı olmayabilir.ben sadece bir uyarıda bulundum."sinek ilacı diye birşey var" demek,olmadı.

18 eylül ve 22 eylül tarihlerinde Önder Camping'de konakladık. Ortak kullanım alanlarında zemin ve tabanlar yenilenmiş gayet güzel ve temizdi. Musluk vs. aksamı elden geçmeli. Sıcak su sorunsuz idi. Sinek sorunu yaşamadık,mevsim nedeni ile yaşamamış olabiliriz. Sessiz ve sakin idi. Belli bir saate kadar civar işletmelerin ses olayı bitmedi ama konum itibari ile uzaktan gelen sesler şeklinde idi. Nerede ise sürekli gölgede kalan araçüstü çadırımızda rahat ettik. Çıkış günü aracı otopark bölgesine alıp geç çıkış olanağı yaşadık, bu olanak da güzeldi. İlave olarak ücretsiz kablosuz internet, kullanmasak dahi kampingin artılarından.

selamlar,
selsun...

Son düzenleme:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,410
Kayıtlı Üye Sayımız
172,066
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri