"Ömür Boyu" Sözünü Tutamayacaksanız ALMAYIN!!!

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan eftaLYa Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 17
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,659

cengo1965

Kamp I
Mesajlar
190
Tepkime puanı
29
Yer
İstanbul
insanlar evcil hayvan diyorlar ama aslında ailenin bir ferdi oluyor. bizim de çoğunlukla kedilerimiz oldu. çanakkale de yağmurlar şiddetli yağar, böyle şiddetli yağmur yağdığı bir gün acı acı miyavlayan bir yavru çıktı önüme. yağmurda sırılsıklam ıslanmış, belli ki annesini kaybetmiş, korkmuş. avucumun içine sığacak kadar küçüktü. bir süre uzak durdum (benden ürkmesin diye) annesini bekledim, annesinin gelmeyeceğini ve orada bırakamayacağımı anlayınca kucağıma aldım. Zaten uzakta da olsam bir yandan miyavlayarak annesini çağırıyor bir yandan da gözleriyle beni takip ediyordu. eve gidene kadar kaynaşmıştık bile. on iki yıl bizimle yaşadı, biz masada yerken o sandalye de kendi tabağında yerdi. yerde yemek yemeği hiç sevmedi neticede o da ailenin bir parçasıydı ve masada olmayı hak ediyordu. ailemizin bir çok yoldaşı olsa da o nun yeri hep ayrıdır. üzüntünüzü çok iyi anlıyorum...

Hassasiyetiniz için çok teşekkür ederim.
 

Etiketler

BENZER İÇERİKLER

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle alakasız başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

           

Forum istatistikleri

Konular
100,590
Mesajlar
1,484,198
Kayıtlı Üye Sayımız
168,788
Kaydolan Son Üyemiz
ddrrkk

BENZER İÇERİKLER

SON KONULAR

ÖNEMLİ UYARILAR
HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

GEZENBİLİR SUNUCULARI: Yüksek Teknoloji ve Güvenlik Sistemleriyle Donatılmış, Merkezi Ankara'da Bulunan, YS-308 Yer Sağlayıcı Belge Numaralı ve %100 Yerli Sermayeli VERİTEKNİK Şirketi Tarafından Barındırılmaktadır.

Copyright © 2000 - 2021 Gezenbilir
Üst