Olympos Mocamp, Kaş

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan toffy Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 19
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 27,897
merhaba arkadaslar bu hafta bası donduk kas olympos mocamp'tan. ilk soyleyecegim sey kamp alanına 23:00 ten sonra giris yapılamıyor. misafirler sesten rahatsız olabilir diye almıyorlar. biz maalesef gece 23:50 gibi kas'a vardıgımızdan yine de ugrayıp rica ettik, cadırımızı sessizce kurabilecegimizi soyleyince bize o gece icin gecici bir yer gosterdiler sagolsunlar ve sessizce yerlestik. yol uzeri wc ve dusları cok temiz olmasa da kullanılabilir, mutfak ve ocak, camasır makinesi mevcut. golgelikli alanı olan bir camping. en yakın migros 1 km uzakta ve 22:00 ye kadar acık migros marina. plajında sezlong semsiye ucretsiz, cay 2,5 tl, bira 13 tl. kamp alanı icin kisi bası cadır 25 tl ayrıca cadır ucreti alınmıyor. karavan icin ise kisi bası 35 tl. biraz pahalı ve pazarlık konusunda katılar, yapmıyorlar. onunde cadde oldugundan arac sesleri rahatsız edici olabiliyor dogayı duyumsamak isteyenlere. denizi nefis. genel olarak biz memnun kaldık. keyifli kamplar dilerim.

Etiketler

Selam arkadaşlar... Ben şu an itibariyle kaş mocamp'ta ailemle konaklamaktayım.. İzlenimlerim şunlardır:
  • Güleryüz ve kibarlık asla beklemeyin.. İlk karşılamadan itibaren sanki lütuf sergiliyormuşçasına bir eda takınıyorlar ki beni en çok bozan bu olduğu için ilk sıraya yazdım... Özellikle kampın ortağı olan plaj işletmecisi vatandaş insani ilişkiler kurma kınusunda oldukça başarısız... Benim gibi takıntılıysanız o yokmuş gibi davranın.. :smiley:
  • Fiyat politikaları karmaşık geldi biraz.. Yok ikinci çadıra 35 daha olur filan gibi... Çadır metre kare hesabı yapıyorlar mı bilmiyorum... Sözelci olduğum için yoruyor beni böyle alengirli işler .. Sonuçta biz üç kişi tek çadır (küçük ve iddiasız) 70 liraya kalıyoruz..
  • Buzdolabı yetersizliği dışında yaşamsal ihtiyaçları karşılar niteliklere sahip bir kamp...
Velhasıl daha iyi olabilir ama kalınmaz değil...

Selam arkadaşlar... Ben şu an itibariyle kaş mocamp'ta ailemle konaklamaktayım.. İzlenimlerim şunlardır:
  • Güleryüz ve kibarlık asla beklemeyin.. İlk karşılamadan itibaren sanki lütuf sergiliyormuşçasına bir eda takınıyorlar ki beni en çok bozan bu olduğu için ilk sıraya yazdım... Özellikle kampın ortağı olan plaj işletmecisi vatandaş insani ilişkiler kurma kınusunda oldukça başarısız... Benim gibi takıntılıysanız o yokmuş gibi davranın.. :smiley:
  • Fiyat politikaları karmaşık geldi biraz.. Yok ikinci çadıra 35 daha olur filan gibi... Çadır metre kare hesabı yapıyorlar mı bilmiyorum... Sözelci olduğum için yoruyor beni böyle alengirli işler .. Sonuçta biz üç kişi tek çadır (küçük ve iddiasız) 70 liraya kalıyoruz..
  • Buzdolabı yetersizliği dışında yaşamsal ihtiyaçları karşılar niteliklere sahip bir kamp...
Velhasıl daha iyi olabilir ama kalınmaz değil...
kaş kamping den bahsediyorsunuz sanırım?
evet ise ben de bir kaç yorumda bulunayim;
senede en az 4-5 defa Kaş tatili yapan biri olarak artık yerlisi kadar bilirim Kaş'ı, kaş kamping merkezde yer alan bana göre en kalitesiz ve pahalı mekanlardandır (kamping olarak bilmem ama günü birlik plaj için kullanımda), yeme içme merkedeki hem denizi hem de kalitesi daha iyi olan mekanlardan pahalıdır. 70 TL çadır ile konaklama bedeli ise müthiş bir rakam, şöyle düşünün otelde oda+kahvaltı 100-150 TL arası kalabileceğiniz seçenekler mevcut (çok yüksek bir kalite aramayın, he kalite ararım derseniz 180-200 e küçük çakılda yerler de var, pazarlıkla, otelde müsaitlik var ise 160-170 e bile kalma ihtimaliniz olabilir). hem çadır, ortak wc duş olayını çek hem de 70 TL öde bana çok mantıklı gelmiyor.. işletme çalışanları konusundaki yoruma da maalesef katılıyorum

merkezde sulu yemekçilerde 10-15TL ye -kişi başı tabi- karın doyurmak mümkün. plaj olarak da küçükçakıl da havluyu serip ücretsiz faydalabilirsiniz (küçük çakıl, inceboğaz, belediye plajı gibi yerler de şezlong almadığınız müddetçe ücretsiz).

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri