Olympos Mocamp, Kaş

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan toffy Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 19
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 27,916

toffy

görmedim nerede
Yer
istanbul
Fethiye tarafından yol alırken Kaş'a iki km kala solda kamp alanı.Kamp alanı yol kenarında yolun diğer tarafı plaj ve deniz.Elektrik dahil 30 Tl günlük ücreti vardı.Ufak düzgün bir

işletme.Wc, duş, bulaşık yıkama yeri, çamaşır makinesi mevcut.Hijyen çoğu kamp yerine nispeten gayet iyi.Ağustos ayında ağaç gölgesinde hafif bir esintiyle

oturabiliyorsunuz.Tek kusur yerin önünden yol geçmesi lakin yerin güzelliği işletmecinin olumlu yaklaşımları mekanı beğenmemizi sağlamıştı. Kaş merkeze ulaşım, yarım saatte bir

geçen dolmuşlar ile sağlanıyor.

P8130558

P8130556

P8150616

P8150618

Etiketler
Ynt: Olympos Mocamp, KAŞ

Tanıtım ve bilgilendirme için teşekkürler Gökhan Bey.
Kaş, çok özel bir yer; görmeyenler varsa, nasılsa yol üzeri... ;)
Çevrenizdeki yabancı motorkaravanlar da kallavi imiş; Carthago gibi... ;D

Cavid Sezen

Olympos Kamping sevdiğim yerlerden biri...Ömer Çerçi ve ailesinin elden geldiğince iyi işlettiği bir kamping.

Size 2006 dan bir kaç anı.
Değerli karavancı Koray Tezcan ile bir kaç gün...Beyaz karavan onun ki.
[attachment=1]

Kampın önünde..
[attachment=2]

Plaj girişin de zakkumlar arasında.
[attachment=3]

Kampın akıllı köpeği Badem.

[attachment=4]

Dönüşte bu akıllı ve "efendi" Badem üzerine bir öykü yazmıştım.

http://www.dnm-ler.com/articles.php?id=353

Hayali cihan değer bu güzel günler anımsandıkça.
Anımsatanlar sağolsun..

2006 Olympos  Koray Tezcan karavan

2006 Olymposda

2006 Olympos Beach

2006 Olympos Badem

Ustadlar,
Ben bu kampinge bir kac sene evvel ugramistim,bana WC- lerin arkasinda bir yer gosterdiler,neymis efendim iyi yerlere Alaman ve Fransiz musterileri gelecekmis,ben de yola devam ederek eski Limanda beles kaldim.Kimseye bu kampi tavsiye etmem,hem kazik marka hemde yabancilara bayiliyorlar.Zaten hangi Kampci Turk dostudur ki.? Bayilirlar ecnebiye???Slml

2011 yılı yazında ben de uğradım kaş a. 2 kampinge uğradım 50+10+20 gibi abuk sabuk fiat istediler. kamplardan biri yol üstündeydi.çok canım sıkılmıştı tavırlarına kaş güzellik olarak çok güzel ama kampingleri pek kazık.. ya bana denk geldi. yada şans.. tavsiye etmiyorum kaş kampinglerini

Geçen sene biz de 3 gün konakladık.Denizi,temizliği,ortamı çok beğendik.İşletmeciler cana yakın iyi insanlardı.Yemek yapma imkanı sunan mutfağı bile var.Günlük 25 tl vermiştik.Tavsiye ederim o bölgeye gitmeyi düşünen insanlara...

toffy' Alıntı:
Fethiye tarafından yol alırken Kaş'a iki km kala solda kamp alanı.Kamp alanı yol kenarında yolun diğer tarafı plaj ve deniz.Elektrik dahil 30 Tl günlük ücreti vardı.Ufak düzgün bir

işletme.Wc, duş, bulaşık yıkama yeri, çamaşır makinesi mevcut.Hijyen çoğu kamp yerine nispeten gayet iyi.Ağustos ayında ağaç gölgesinde hafif bir esintiyle

oturabiliyorsunuz.Tek kusur yerin önünden yol geçmesi lakin yerin güzelliği işletmecinin olumlu yaklaşımları mekanı beğenmemizi sağlamıştı. Kaş merkeze ulaşım, yarım saatte bir

geçen dolmuşlar ile sağlanıyor.

Sn. Gökhan değerli bilgi paylaşımınız için teşekkürler, bahsettiğiniz kamp yerinin iletişim bilgileri varsa yada ismi paylaşırsanız sevinirim. Bu yaz 18 Ağustos gibi o taraflara yola çıkmayı düşünüyoruz. Teşekküler.

SNOB' Alıntı:
Sn. Gökhan değerli bilgi paylaşımınız için teşekkürler, bahsettiğiniz kamp yerinin iletişim bilgileri varsa yada ismi paylaşırsanız sevinirim. Bu yaz 18 Ağustos gibi o taraflara yola çıkmayı düşünüyoruz. Teşekküler.

Bülent Bey (umarım yanlış yazmamışımdır), çarşamba ve perşembe günü Olympos Mocamp'da

konakladık.Ömer Bey ilgileniyor. İletişim, gsm 555 756 45 57 ,diğer 242 836 22 52.Güncel fiyat

elektrik dahil 35 Tl (günlük konaklamada).

Saygılar.

Gökhan iyi tatiller dilerim. Paylaşım için teşekkürler. Hep aklımda olan fakat 2 senedir çeşitli sebeplerden dolayı gidemediğim bölgede olan bir kamping. Seneye inşallah.

Teşekkür ederim.Seneye inşallah diyelim hat da inşallah karşılaşırız diyelim :smiley:.

toffy' Alıntı:
Bülent Bey (umarım yanlış yazmamışımdır), çarşamba ve perşembe günü Olympos Mocamp'da

konakladık.Ömer Bey ilgileniyor. İletişim, gsm 555 756 45 57 ,diğer 242 836 22 52.Güncel fiyat

elektrik dahil 35 Tl (günlük konaklamada).

Saygılar.

Gökhan Bey ilginize çok teşekkür ederim.

adriake camping bulunduğu yer çok ıssız ve sessiz olması sebebiyle (özellikle kampın yakınlarındaki çayın denize karışması nedeniyle çok soğuk olduğundan) sabah erkenden kaş'a doğru yola çıktım. şu an olympos mocamp'ta bulunmaktayım. kişi başı 15 lira ücret almaktalar. camp alanında mutfak duş banyo gayet güzel.

daha çok yaşlı turistler var. karavanlarıyla konaklıyorlar. fakat kampın en güzel yanı önündeki plajı. çok güzel dizayn edilmiş. gelecek olanlara güncel olarak bilgi vermek istedim.

Ynt: Olympos Mocamp, Kaş

bu bayramda kas olyimpos da 5 gun konakladım motokaravan ve 4 yetiskin icin 75 tl odedim bana bu miktar cok geldi ancak bu saatten sonra baska yer aramamak icin kaldım, nitekim ömer bey ve ailesi oldukca cana yakındı tesisi begendim tek problem fiyat cok.

Ynt: Olympos Mocamp, Kaş

75 tl 5 günlük fiyat mı günlük fiyat mı?

hangisi ise bence fiyatı makul. eğer belli bir temizlik, hizmet kalitesi, güzellik istiyorsak çevremizde bizim de elimizi cebimize atmamız lazımdır

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR