Olta ile Alabalık Avı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Pejaro3500 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 78
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 38,019
Ynt: Olta ile Alabalık Avı

devam

Album 0031

Album 0026

Album 0032

Etiketler

tatlı su olta balıkçılığına ilgim vardır. ama hiç alabalık tutmaya gitmedim ama hep gitmek istemişimdir. inşallah gidecem. paylaşım için teşekkürler

yaw arkadaşlar canım nasıl alabalık çekti anlatamam :smiley: Bu fotoğraflar direk konur mu yaw :smiley: Nerden bulup yiyecez biz bu meredi şimdi :smiley:)

rakkim.JPG

DSC05362.JPG

Salınan limit altı balıklar
DSC05363.JPG

Pişen Kırmızı Benekliler
DSC05388.JPG

Hemen akabinde Mançiler :D
DSC05392.JPG

DSC05395.JPG

evet benim tam otomatik balık harici av fotolarımmda var onlarıda koyabilirim bu arada arkadaşlar alabalıkçı dereyi söylemez çokmu canınız çekti misafir ederiz başımızın üzerinde balıkta yediririz mangalda yakarız dağda kulubedede kalırız sorun yok bursamız çok zengin biyerdir her açıdan tüm meraklılara selamlarrr

adaeada' Alıntı:
evet benim tam otomatik balık harici av fotolarımmda var onlarıda koyabilirim bu arada arkadaşlar alabalıkçı dereyi söylemez çokmu canınız çekti misafir ederiz başımızın üzerinde balıkta yediririz mangalda yakarız dağda kulubedede kalırız sorun yok bursamız çok zengin biyerdir her açıdan tüm meraklılara selamlarrr

Nisan yada mayısta Bursada kırmızı avında olacaz, 2 defa gittim ve yerler mükemmel. Karadenizden bile güzel ormanları var. İnşallah öylede kalır.

pajero3500 şu derelerin yerlerini bir türlü söylemedin. görüyorumki sayfan inegöl'lü başka balıkçılar tarafındanda merakla izleniyor, söyle şu derelerin yerlerini,

metebingol' Alıntı:
pajero3500 şu derelerin yerlerini bir türlü söylemedin. görüyorumki sayfan inegöl'lü başka balıkçılar tarafındanda merakla izleniyor, söyle şu derelerin yerlerini,
derelerin yerleri söylenirmi mete bey canın balık çektiyse götürelim senide ayıp ettin bi mançı yapar yeriz )))

DSC05395.JPG

bu arkadaşlarda inegölde ala ustalarıdır, tanıyanlar vardır illaki :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR