Olta Balıkçılığı ile İlgilenen Gezenbilirciler Parmak Kaldırsın

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan evedilaz Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 131
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 67,052
Ynt: Olta Balıkçılığı ile İlgilenen Gezenbilirciler Parmak Kaldırsın

pelagicfever' Alıntı:
Vallahi gezen bilir diye boşa dememişler Ali Emre bey :smiley: :smiley: sizide görmek güzel

Tanbay hoşgeldin...
Ne mutlu Gezen balıkçıklar çoğalıyor.. ;)

Etiketler

tanbay bey hoşgeldiniz sizi burda görmek ne guzel gezenbilirde avlarınızdan bir bölumunu paylasırsanız seviniriz dört gözle beklemeye gectim

feridunnn herkes senden rapor bekliyo neler oluyo hangi sulardasın bu aralar bı ışık tut daa aydınlat bizi

evedilaz' Alıntı:
feridunnn herkes senden rapor bekliyo neler oluyo hangi sulardasın bu aralar bı ışık tut daa aydınlat bizi
evet valla her saat başi bakıyorum buraya ferudun kardeş hafta sonuda yaklaşıyor.. ;)

sayokan' Alıntı:
evet valla her saat başi bakıyorum buraya ferudun kardeş hafta sonuda yaklaşıyor.. ;)
evedilaz' Alıntı:

Merhaba Dostlar...
Bu sene Turna avı beklendiği gibi bereketli geçti balık halen iştahlı saldırıyor...
Ekip arkadaşlarım ile birlikte biraz mola verdik fakat kısmetse devamı gelecek..
Bu sezon ist ve çevresinde yapmış olduğumuz avlara dair foto ve video görüntüleri iyi seyirler....

Lokman Usulu yakala&bırak .Turna avı...

Yağmur Turna Avı.....

11-Mayıs -2010 turna avı...Lokman Kıran

Lokman TURNA show..11 Mayıs 2010

07 Mayıs 2010 Turna avı yakala bırak...

Yakala & Bırak Turna avı...Video

Kaçan balık büyük olur...TURNA....

Cemal ÖNEN Turna avı...

Turna avı...

İst Turna avi

a88gmd3ynumy8dmvmgy2.jpg

erve42hu59hedi57tw3q.jpg

0e6ptyt4bd9lwh75y9hu.jpg

sfgjqeusou8ccc9hk7hr.jpg

5265.jpg

ubv4duiux9q30jcl5062.jpg

k9wlf0ivchf39pyi3hs.jpg

9i4avsg7s4o0328kdlxu.jpg

qf5gl938fb868sbf41f1.jpg

1q8dff8wl5wwc86ps59.jpg

8lx7jz5880bna2xo0qe.jpg

u0yhi5ew7clz5l22f4k.jpg

nww80h0qaze4db79zshi.jpg

v0195df3zksn3avicorr.jpg

7ba4ym4x5p3u2m1i1f1.jpg

topragım bi detaylı adres versen diyorum sakıncası yoksa bu sene istavritle başladık bizde
bi turna yapsak diyorum ist nerde bu turnayı yapan yer var

Olta Balıkçılığı ile İlgilenen Gezenbilirciler Parmak Kaldırsın

Herkese Merhaba,

Balık avcılığı ile ilgilenen, göksu göletinde balık tutmuş tecrübeli arkadaşlara sormak istediğim sorular var ... eğer mümkünse msn üzerinden görüşmek isterim...

msn: cumhurkose@msn.com

NOT : geç saatlere kadar online oluyorum... sabırsızlıkla bekliyorum :D

feroza34' Alıntı:
Merhaba Dostlar...
Bu sene Turna avı beklendiği gibi bereketli geçti balık halen iştahlı saldırıyor...
Ekip arkadaşlarım ile birlikte biraz mola verdik fakat kısmetse devamı gelecek..
Bu sezon ist ve çevresinde yapmış olduğumuz avlara dair foto ve video görüntüleri iyi seyirler....

Lokman Usulu yakala&bırak .Turna avı...

Yağmur Turna Avı.....

11-Mayıs -2010 turna avı...Lokman Kıran

Lokman TURNA show..11 Mayıs 2010

07 Mayıs 2010 Turna avı yakala bırak...

Yakala & Bırak Turna avı...Video

Kaçan balık büyük olur...TURNA....

Cemal ÖNEN Turna avı...

Turna avı...

İst Turna avi

a88gmd3ynumy8dmvmgy2.jpg

erve42hu59hedi57tw3q.jpg

0e6ptyt4bd9lwh75y9hu.jpg

sfgjqeusou8ccc9hk7hr.jpg

5265.jpg

ubv4duiux9q30jcl5062.jpg

k9wlf0ivchf39pyi3hs.jpg

9i4avsg7s4o0328kdlxu.jpg

qf5gl938fb868sbf41f1.jpg

1q8dff8wl5wwc86ps59.jpg

8lx7jz5880bna2xo0qe.jpg

u0yhi5ew7clz5l22f4k.jpg

nww80h0qaze4db79zshi.jpg

v0195df3zksn3avicorr.jpg

7ba4ym4x5p3u2m1i1f1.jpg
Feridun bey merhaba
av sezonu bereketli başlamış rasgele diyelim ama av raporu alabilirsek iyi olacak bizde sebeplenelim tekrar rasgele iyi günler

Merhaba dostlar..Bu topik biraz renksiz kalmış....
2010 karadeniz palamut avlarından bir kaç kare iyi seyirler.... :smiley:

50008703521567621644.jpg

68566917310760658867.jpg

66615718437931432466.jpg

17112789380382672279.jpg

90958910351617559759.jpg

81405327605594470045.jpg

20757689205753788274.jpg

34187094224309605296.jpg

61701513254323476874.jpg

08091942927329558300.jpg

65335502868909878009.jpg

09135262693450800411.jpg

ben kayseride ikamet ediyorum barajlarda ve akar sularda avlanıyorum. tırıvırıyla avlanan ve satan av bayilerini kınıyorum. tatlı su balıkçılıgı açık denizler kadar zevkli olmasada yinede keyf alıyorum. yarın yine balıga gidiyoruz mangalımızı yakıp muhabbetimizi edecez inşallah. balık tutmak bir hastalık ama her hastalık bu kadar güzel olsa :D. tüm doga ve balık severlere rast gele diyor dogayı ve tabiatı korumanızı kollamanızı dogal yaşama zarar verenleri uyarmanızı temenni ediyorum. belayada kalmayın aksi olur böyleleri.

takomistik' Alıntı:
ben kayseride ikamet ediyorum barajlarda ve akar sularda avlanıyorum. tırıvırıyla avlanan ve satan av bayilerini kınıyorum. tatlı su balıkçılıgı açık denizler kadar zevkli olmasada yinede keyf alıyorum. yarın yine balıga gidiyoruz mangalımızı yakıp muhabbetimizi edecez inşallah. balık tutmak bir hastalık ama her hastalık bu kadar güzel olsa :D. tüm doga ve balık severlere rast gele diyor dogayı ve tabiatı korumanızı kollamanızı dogal yaşama zarar verenleri uyarmanızı temenni ediyorum. belayada kalmayın aksi olur böyleleri.

Mustafa bey merhaba..
Tırıvırı konusunda sizinle aynı fikirdeyim fakat son yıllarda amatör balıkçılık ülkemizde yol katteiğini düşünüyorum...
Olta balıkçılığına günül veren kişinin tırıvırı kullancağını zannetmiyorum.Bunu kullananlar olsa olsa etçidir diyorum...
Yarınki av için rastgelsin düğümünüz sağlam iğneleriniz keskin olsun.. ;)

feroza34' Alıntı:
Mustafa bey merhaba..
Tırıvırı konusunda sizinle aynı fikirdeyim fakat son yıllarda amatör balıkçılık ülkemizde yol katteiğini düşünüyorum...
Olta balıkçılığına günül veren kişinin tırıvırı kullancağını zannetmiyorum.Bunu kullananlar olsa olsa etçidir diyorum...
Yarınki av için rastgelsin düğümünüz sağlam iğneleriniz keskin olsun.. ;)
Allah razı olsun sizin kadar balık tutmamız mümkün degil ama kendi çapımızda avlanıyoruz sizin avlarınıza hayran kaldım.

yaybek' Alıntı:
Feridun kardeş yapmayın tutabilen var tutamayan var ;D

Sevgili Yusuf Oltası suda olan balığı yakalar...... :D selamlar....

takomistik' Alıntı:
Allah razı olsun sizin kadar balık tutmamız mümkün degil ama kendi çapımızda avlanıyoruz sizin avlarınıza hayran kaldım.

Üstadım teşekkürler...az yada çok olması önemli değil orada olmak önemli...

feroza34' Alıntı:
Sevgili Yusuf Oltası suda olan balığı yakalar...... :D selamlar....

Üstadım teşekkürler...az yada çok olması önemli değil orada olmak önemli...

Kardeş katılıyorum önemli olan doğada olmak teşekkürler paylaşım için tırvır diye tabir edilen o ağlara bende karşıyım ve kulananları kınıyorum.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.