Olasılıksız

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan SEVAL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,289

SEVAL

www.sevalduban.com
Web
www.sevalduban.com
Untitled

"Bir sabah, yıllardır görmediğiniz bir arkadaşınızı düşünerek uyandınız. Bir saat sonra, onunla sokakta karşılaştınız. Sizce bu sadece bir tesadüf mü, yoksa çok daha farklı bir anlamı olabilir mi? Siz hiç Loto’da büyük ikramiyeyi kazanmadınız. Ama birileri kazanıyor. Hem de sürekli! Onlar sizden daha mı şanslılar?

Şans nedir gerçekten? İçinizde bütün parayı kırmızıya yatırmanız gerektiğini söyleyen bir his var. Bu his bir öngörü müdür? Yoksa daha fazlası mı?

Yolda gidiyorsunuz. Kafanızı çevirip yandaki küçük parkta baktınız ve bir anda bu anı daha önce de yaşamış olduğunuzu hissettiniz. Evet, Deja Vu. Sizce nedir Deja Vu; Geçmiş mi, rüya mi yoksa geleceği mi görüyorsunuz? "

Sabırsızlıkla okuduğum bir kitap, sonlarına doğru kitabı elinizden bırakamıyorsunuz. Gördüğüm rüyaların bir kısmının geleceğe dair bir işaret, kendimi kötü hissettiğim anlarda, birilerine kötü bir şeyler olduğunu bilmek, birini özlediğimde o kişinin de o an beni düşünüyor olduğunu bilmek beni rahatsız etti bu kitabı okuduktan sonra. Gerçek ve masal bir birine karışmış gibi. Okumanızı tavsiye ederim.

Etiketler
Ynt: Olasılıksız

bn katılamıycam bu konuya secret olasılıksız gibi kişsel gelişim devşirmesi kitap ların okumaya değer olduklarını sanmıyorum tolstoy j.londan dostyevski gibi yazarlar varken hayatınızın son zamanlarda en çok eleştirdiğim konu aolunca yazma gereği duydum tabiki gene saygı duyuyorum

"Secret" için dediğiniz tartışılabilir ama "Olasılıksız" kişisel gelişim kitabı değil, romandır.
Sadece yukarıda (kitabın arka kapağından alıntılar) yazılanlara bakarak fikir belirtmemek gerekir.

Popüler olmadan önce alıp, bir solukta okuduğum sürükleyici bir romandı "Olasılıksız".

(kitabın arka kapağından alıntılar) yazılanlara bakarak fikir belirtmemek gerekir.
bu kitabı okumak tan vazgeçmemin sebebi bu olmuştu rafta çok dikkatimi çekmişti oysa bilgi için teşekür ederim.

Ben okudum gerçekten sürükleyici bir romandı. Okumakta olduğum zamanlar bu siteye üye olduğum zamanlara denk geldiği için de kullanıcı ismim oldu:smiley:

pdf si filan var mı kimsede bu kitabın? Yanlış anlaşılmasın korsana tabikide karşıyım ama sonuçta ağaçları ve doğayıda korumak lazım... :smiley:) Şaka maka ama yalanda değil tabii..
ben,m tabi ayrıca bir sebeb,m daha var, sürekli seyahat halinde olduğum için herşeyimi bir valize sığdırmaya çalışıyorum... hali ile hem yer hemde kilo sınırım var uçaklar için... bir kitabın ağırlığından ne olur tabi ama kitap 3-5 derken baya yer kaplıyolar valiizde de...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Geri