Ofsetli 16" Offroad Jantı CJ ve Suzukiler İçin

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan maltan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 40
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 9,135

maltan

CJ 7
Yer
ÇORLU
Web
www.trakoff.org
16" çapında 20 cm ( 8" ) genişliğinde Ofsetli CJ den çıkardığım Ofroad jantlarım satılıktır.

Fiyat olarak 4 adeti 400 TL uygun olacağı düşüncesindeyim. 5 bijonlu Suzuki vitara, samurai ve jimny gibi araçlara da uygundur.

tel: 0 533 749 64 14
Mustafa ALTAN

Ofset ölçüsü : iç kenar ile jant delik arası dikey mesafe 5 cm dir.

16"x8" tüm suzuki ve CJ ler için uygundur , 5 bijon, 139,7 mm 'dir.

Photo 0015

Photo 0018

Photo 0019

Photo 0020

Photo 0016

Etiketler
Ynt: Ofsetli 16" Offroad Jantı CJ ve Suzukiler İçin

mustafa bey jantlar kırom mudur yoksa yapma jantmıdır . jantların son fiyatı ne olur
..

mustafa bey selamlar...
jantlar dodge S100 4x4 e uyarmı bilginiz varmı...
ben suanda 1 tane topluyorum araca uyarsa almak isterim

Merhaba ,

Jantlar 5 bijon ve bijon aralığı 139,7 ( 5,5 inç ) tir. dodge ların bijon aralığını bilmiyorum, ama bu sitede biraz araştırırsan kesin bilen vardır

maltan' Alıntı:
Merhaba ,

Jantlar 5 bijon ve bijon aralığı 139,7 ( 5,5 inç ) tir. dodge ların bijon aralığını bilmiyorum, ama bu sitede biraz araştırırsan kesin bilen vardır
günaydın...
konunun üstündeyim eğer jantlar uyacakgibiyse size haber vericem...bu arada bir müşteri çıkarsa hayırlı olsun

Resimlerde jantların arkadan veya önden görünüşü belli olmadığını belirten arkadaşlar siboblara dikkat etsinler :smiley:)) Sibopların olduğu taraf janların önden görünüşüdür...

Saygılarımla...

s 100 cantlarıyla bijon delikleri aynı fakat göbek çapı farklı olduğundan bu çantları tadilatsız dodgeye takamazsınız.

alpkan' Alıntı:
s 100 cantlarıyla bijon delikleri aynı fakat göbek çapı farklı olduğundan bu çantları tadilatsız dodgeye takamazsınız.
selamlar...
tadilat derlen orta göbekleri genişletmekmi gerek?

Cantların göbekleri daha büyük galiba , eğer öyle ise ayarlamak kolay bence iç çapı işletmek yani göbek çapına geçen faturayı ayarlamak cant üzerinde yapılabilecek en kolay iştir diye düşünüyorum

jant+lastik bu fiyatmı acaba benim vitaraya uyarmı içten sürtme yapmaz degilmi?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.