Offroadcuyuz.com "YEMEYEN GELMESİN" Kampı - Bolu - [24-25-26 Şubat 2012]

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ict3055 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 351
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 62,496

Etiketler

Ynt: Offroadcuyuz.com "YEMEYEN GELMESİN" Kampı - Bolu - [24-25-26 Şubat 2012]

İlker arkadaşımız Face sayfamıza kampın kapak fotoğrafını yapmış.
Bende alıp buraya koyayım dedim.

Kapak

çooook güzel bi etkinlik olmuş ; ne kadar eğlenebildiğinizi tahmin ediyorum :smiley:, paylaşımlar için teşekkürler....

Selamlar
Bolu Kızık Köyü Zincirli kuyu mevkiinde gerçekleştirmiş olduğunuz YEMEYEN GELMESİN Kış kampı etkinliği için öncelikle Adnan Bey'e, ilgi ve alakasını eksik etmeyen İrfan BİLGİN Başkana, emeği fazlaca geçen Çağrı kardeşimize, tanışıp sohbet etme fırsatı bulduğumuz Selim SANİ ye, Arman BOYACI ve değerli eşine, adını hatırlıyamayıp etkinlikte beraber olduğumuz değerli arkadaşlara teşekkürlerimizi bildiriyoruz.
İstanbul Silivri den yola çıkıp iyiki gelmişiz.
Hatice Kenan YAMA

Çağrı kardeşime ve Boloff ekibine teşekkürler..........
Perşembeden kamp alanına gitmek üzere yola çıktım binek aracımla........Yolda fazla oyalandım sanırım........Gece 11 gibi Kızık tabelasının oralardaydım..... Ama kamp alanının tarifini iyi okumamışım sanırım........Kızık tabelasından girdikten sonra ilk sola döneceğime hep sağdan giderek aşağılarda bir yerde Kuzgölcük köyüne kadar gittim.........yolda bir yerde battım....... yolun kenarına inen arkadaşım şapkasına kadar kara gömüldü ve kollarını yatay hale getirmese daha da batacaktı.....ayakları zemine bir türlü ulaşmadı..........hafiften tırstık desek yalan olmaz. ;D nasıl bir yer olduğunu anlayamadık....bulduğumuz bir sırıkla ölçmeye çalıştık ama dibini bulamadık............sonra kuzgölcük köyünden kamp alanının tarifini aldık........ama yine yanlış yere gittik ki.....bulduğumuz yaylaya araçla giremeyecek kadar sert kar vardı...aracın altını rendeleyinceye kadar gittik ama bir süre sonra donmuş kar çok yükseldi ve geri çıkmak zorunda kaldık........yol yordam soracak kimse de olmayınca (gecenin 2'sinde ) Kıbrısçık yoluna saptık. Alabarda mevkiinde orman işletme şefliğinin bahçesindeki bir araçlık yere aracı bırakarak bütün kamp yükümüzü sırtladık ve yaklaşık 7.5 km. lik Haccağız Yaylasına doğru yola çıktık....... Yolun 2.5 km. sini asfaltın kenarından yürüyerek gittik.......sonra asıl macera başladı.........ayağımızda hedikler, sırtımızda çantalarla bütün gece yürüyerek cuma sabah 7.30 gibi yaylaya ulaştık...........hava bulutsuz ve açık olduğu için -18 dereceyi gördük........daha sonra ormana girince -6 dereceye kadar indi......ama nefes buharı ile kar maskesinin ve polar kazağın önünün buz tuttuğunu, kirpiklerimizin üzerinin kırağı gibi ince buz tabakası ile kaplandığını gördük........
Sizlerle tanışmak kısmet olmadı inşallah bir sonraki organizasyona diyelim........ Sağlıkla ve neşeyle kalın...............

Ekiniz güvenlik kontrollerini geçemedi ve yüklenmedi. Lütfen forum yöneticisi ile danışın..
Sürekli bu iletiyi alıyorum ve resimleri yüklemek sorun oluyor.
Kenan YAMA

DSC06179

DSC06180

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,081
Kaydolan Son Üyemiz
ÜMİT YAZDIÇ

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR