Offroadcuyuz.com "YEMEYEN GELMESİN" Kampı - Bolu - [24-25-26 Şubat 2012]

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ict3055 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 351
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 62,478

Etiketler
Ynt: Offroadcuyuz.com "YEMEYEN GELMESİN" Kampı - Bolu - [24-25-26 Şubat 2012]

selimsani' Alıntı:
Valla başkan bayağı bir zorlamışlar ama yaw ;D Keremle tanışmak nasip oldu, gelecektin sen de yaw, sticker getirmemişler zaten...
Abi giderlerken buluştuk,şanslarına benim arabanın bagajında kapı numaraları vardı.Yoksa stickerlar Alican'da.. :D

Bir yandan kar yağarken bir yandan yollar açılmaya devam ediyordu...

DSCN8339

DSCN8340

DSCN8341

DSCN8342

DSCN8343

Yeni gelenler için kamp alanı genişletildi, keyifler gayet gıcırdı, e biz de mangalımızı kurduk, değişiklik yapıp sosis yaptık bu sefer ;D

DSCN8344

DSCN8345

DSCN8346

DSCN8347

DSCN8349

Yemeği yedikten sonra biraz daha muhabbet edip yola çıktım ben....

DSCN8350

DSCN8351

DSCN8352

Benden bu kadar, kamp alanında yaklaşık 5 saat kaldım, gidiş dönüş toplamda 600 km yol yaptım, ama sonuna kadar değdi, mükemmel insanlarla tanışıp muhabbet etme fırsatı yakaladım... O kadar az zamanda o kadar eğlendim, kalanlar neler yaptı siz düşünün..... Emeği geçen herkese teşekkürler....

ayazağa' Alıntı:
Murat abi senmi uzunsun Frontimi küçük ;D

Ben uzun sayılırım 1.90, ben büyümem artıkta ama Frontera daha büyecek ;D

koroglu1414' Alıntı:
Kısa kollu arkadaş;gayet memnun hayatından ;D
Çok güzeldi kamp soğuk değildi,ama beni tanımayan arkadaşları bakışları bitmedi :eek:
sanki uzaylı gibiydim ;D
ama ben hep bu şekildeyım

keyifli saatlerdi. Duzenleyen adnan abiye başimizdan eksik olmayan çagri ve bolu ekibine kendi grubum adina emeginize saglik demek istiyorum.

video güzeldi çaldim ;)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri