OFF-ROAD Aracına Nasıl Dönüstürebilirim?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Gorgenli Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 22
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 9,583
Ynt: OFF-ROAD Aracına Nasıl Dönüstürebilirim?

ben 86 nivamla çokk destur kurtardım çamurlardan ama daha freelander çekmedim....
bayide 4*2 seçenekli satılan araçla offroadmu yapılır...
freeladerin disco gibi,deff gibi abileri var en azından
desturun abisi kim (aro) renault 12 den bozma arazi aracı...
scenic 4*4 var bide
benim rus kurdu niva 30 yıldır geziyo dünyanın heryerinde...
bakalım bu renault kırması kaç gün gezer?????

Etiketler

bu araçla 1 saat arazi;1 hafta servis...Sanayileri zengin eder en sonunda da aracı satarsınız.Yazık değeri düşmeden satın..Başka bir şeyler alın...Yada satmadan başka bir araç alın....Yada E:Hiçbiri....Önce biraz arkadaşlarınızla yancı çıkın...copilll olun...Görün...Karar verin...Kolay gelsin...Uzun ama eğlenceli bir yolunuz var....:smiley:

Bu konuyu neden görmemişim yahu.... "FL'dan offroad aracı olmaz" demişler, katılıyorum aynı zamanda katılmıyorum.

Katılıyorum çünkü off-road'dan kasıt orta-ağır offroad ise FL'a yazık olur.

Katılmıyorum çünkü off-road'dan kasıt hafif arazi şartlarında gezinti, kamp, piknik ise bal gibi olur. Kimse alınmasın ama şimdiye kadar ne Duster ne SsyangYong ne de Amarok gibi araçlar için yorum yapmadım yapmayacağım da lakin şunu da söylemeden edemeyeceğim "Free Lander en az bu araçlar kadar offroad yapar".

off road sa konu FL doğru lastik ile ağır parkur olmadığı sürece çok araçtan fazla gider yine de

ama aksesuar olarak kıt bir modeldir oda doğru ama duster dan bir tık daha fazladır

Bu konuyu neden görmemişim yahu.... "FL'dan offroad aracı olmaz" demişler, katılıyorum aynı zamanda katılmıyorum.

Katılıyorum çünkü off-road'dan kasıt orta-ağır offroad ise FL'a yazık olur.

Katılmıyorum çünkü off-road'dan kasıt hafif arazi şartlarında gezinti, kamp, piknik ise bal gibi olur. Kimse alınmasın ama şimdiye kadar ne Duster ne SsyangYong ne de Amarok gibi araçlar için yorum yapmadım yapmayacağım da lakin şunu da söylemeden edemeyeceğim "Free Lander en az bu araçlar kadar offroad yapar".
Ssangyong korando ve musso 10 uzerinden 7 numara arazi aracidir binip kullanmadan millet hep sıkılıyor , diger modellerini daha modelli arac oldugu icin offroada sokan yok bir 5 sene sonra onlari da goruruz yavas yavas

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,081
Kaydolan Son Üyemiz
ÜMİT YAZDIÇ

SON KONULAR

Geri