Ödemiş, Birgi, Gölcükte Kamp

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan atlasbulut Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,957

atlasbulut

Yeni Üye
Merhabalar,
Bu haftasonu eşimle birlikte Ödemiş, Birgi de mümkünse Gölcük gölünün yakınlarında kamp yapmayı planlıyoruz. Bu mevsimde kamp ile ilgili ve güvenlikle ilgili yorum bulamadım.
Orada bit otelle konuştuk, güvenli olmadığını söyledi, bilgisi olan var mı?
Soğuk olacağını zaten tahmin ediyoruz, bunu için önereceğiniz önlemler var mı?
(Otelin samimiyetine çok güvenemedik açıkçası ama endişelendik)
Ya da başka önerisi olan var mıdır?
teşekkürler

Merhabalar,
Bu haftasonu eşimle birlikte Ödemiş, Birgi de mümkünse Gölcük gölünün yakınlarında kamp yapmayı planlıyoruz. Bu mevsimde kamp ile ilgili ve güvenlikle ilgili yorum bulamadım.
Orada bit otelle konuştuk, güvenli olmadığını söy1 ayledi, bilgisi olan var mı?
Soğuk olacağını zaten tahmin ediyoruz, bunu için önereceğiniz önlemler var mı?
(Otelin samimiyetine çok güvenemedik1a açıkçası ama endişelendik)
Ya da başka önerisi olan var mıdır?
teşekkürler

Benimde merak ettiğim yerler arasında.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gölcükte askerlik yaptım bunun yanı sıra Düzce,Mudurnu,İzmit,Abant Bolu ve daha bir çok yakın çevrede kimi zaman yalnız kimi zaman eş dost ile kamp yaptım...Hatta İran'da yalnız kamplarım da mevcuttur Gidilen çoğu yerde insanlar kamp hayatına alışık olmadığından güvenli değil derler Neticede kilitli bir kapınız yok...Hiç bir kampın güvenlilik garantisi yoktur (kamp alanları hariç diyebilirim)
Soğuğa gelince ateş yakabiliyorsanız bir baraka altında güzelce ısınabilirsiniz Yahut brandanız varsa ağaçlara asar yağmurdan korunur kamp ateşinde keyifli bir sohbet yapabilirsiniz Uyku sırasına gelince Uyku tulumunuzun ve matınızın kalitesi burada önemli rol oynar,Giyeceklerinizi ve çadır içinde kullanacağınız malzemeleri nemden uzak tutun gibi gibi...Daha fazlasının sitede mevcut olduğunu düşünüyorum
Son olarak şunu da söylemek istiyorum güvenlik endişesiyle çok fazla meşgul olmak kişiyi kamp ateşinin verdiği sıcaklık ve etrafında güzel muhabbetlerden mahrum bırakır

Benim anlamadigim oralar neden guvenli degilmis.... Ben oralarda dogdum buyudum suan arkama bakmadan istedigim yerde kamp atarim orada. Cok ilginc....

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR