Ocak ve Şohben ve Hatta Buzdolabı İçin LPG Tankı?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan oktayyap40 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 20
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 21,126
Ynt: Ocak Ve Şohben Ve Hatta Buzdolabı İçin Lpg Tankı?

es45' Alıntı:
insel hocam merhabalar..ilk bende aynı şeyi düşündüm..tank imalatı yapan yerleri araştırdım(tabi kendi çevremde tanıdıklar vasıtasıyla tank imal eden firmaları)çok ucuk rakamda fiyat çekiyorlar..özel imalat belki istanbulda olabilir ama izmir civarı yok.fabrikasyon neyse o..tornacılara bile sordum kendimiz yapsak..et kalınlığı ve kaynak olayı riskli dendi..bende vazgeçtim..arkının böyle bi projesi vardı ..sor bakalım ne durumda..selamlar..
Ben lpg sistemi kuran firmalardan hazir en kuçuğunden bir tup dusunuyorum. Yaptirmak istemem. Sevgiler

Etiketler
Ynt: Ocak Ve Şohben Ve Hatta Buzdolabı İçin Lpg Tankı?

Ben de tüpleri atip tüplerin dolabini bosaltmak ve yeni bir lpg tankini karavanin altina ekletmek istiyorum. Vakit bulabilir miyim bilmiyorum. Kocaman bir dolap kazanmış olacağım boylelikle. Uygulama yapan var mi bu konuda. Kadıkoy civarinda bu konuda deneyimli bir usta tavsiyeniz varsa o da olur. :smiley:
iyigünler ben karavanima tüp yerine lpg taktirmak istiyorum ocak buzdolabi kaleyfer icin yardimci olursaniz sevinirim

Merhabalar ben de çekme karavanıma lpg tankı yaptırdım da. Carver 3000 ısıtıcı var bunun saatte kaç litre lpg tüketim yaptığını merak ediyorum? Bilen ya da tahmini bir şey söyleyebilecek olan var mı?

HUAWEI GRA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhabalar ben de çekme karavanıma lpg tankı yaptırdım da. Carver 3000 ısıtıcı var bunun saatte kaç litre lpg tüketim yaptığını merak ediyorum? Bilen ya da tahmini bir şey söyleyebilecek olan var mı?

HUAWEI GRA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En düşük ayar: 30gr/saat (0,054litre/saat*)
En yüksek ayar: 275gr/saat (0,5litre/saat*)

* 1 litre lpg (%25propan %75bütan) 24 derece sıcaklık ve deniz seviyesinde 547gramdır.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Geri