O Şimdi Asker

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tesawi Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 101
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 31,178

Etiketler

Ynt: O Şimdi Asker

Kürşat, hayırlısı ile git ve dön. Kutsal görevinde başarılar.

Artık askeriyede bol bol Land görürsün. şanslısın yabancılık çekmezsin ;) Komutanlara off-road'u öğretirsin :smiley:

Jeep34' Alıntı:
Kürşat, hayırlısı ile git ve dön. Kutsal görevinde başarılar.

Artık askeriyede bol bol Land görürsün. şanslısın yabancılık çekmezsin ;) Komutanlara off-road'u öğretirsin :smiley:

Çok teşekkürler
:smiley:

araclara pek bulasmak istemiyorum sorna sacma sapan yolda kalınca faturayı sana kesiyorlarmis ;D

ladikoffroad' Alıntı:
amasya güzel yer, 3-4 kere hafta sonu arkadaşımın yanına gittim kral kaya asker kaynıodu. Sanırım offroad merakı olan çok yoktur amasyada :D

2006-2009 arasına denk gelseydi. Hafta sonları takılırdın bize. Şimdilerde de Ladikteki arkadaşlara denk gelebilirsen ya da Samoff a askerlik arasında moral olur.

Merhaba Kürşad bey, benim kardeşim Amasya'da yaşıyor.Merzifon'da hava astsubayı.Merzifon olsaydı iyi olurdu :D Yine de herhangi bir ihtiyaç olması halinde isterseniz iletişim kurabilirsiniz. Seve seve yardımcı olur. Amasya arkadaşların da söylediği gibi çok güzel bir şehir.Hayırlı teskereler dilerim:smiley:

hepinize cok tesekkurler, hepiniz cok iyisiniz :smiley: moral verdiniz bana.

samsun da zaten akrabalar var , dagitimda samsuna gitme ihtimalimde var eger gidersem kesin samsunlu offroadci abilerimi bulurum, kafam eserse aracimi bile oraya goturup hafta sonlari takilirim ;D zaten bu yaz gitmistim :smiley:

Hadi hayırlısı olsun..
Ben amasya 22.ci alaydaydım 1-81 havan ve çavuş talimgahındaydım.. ;)
Mekan olarak çok güzel..Herhafta 2 kez sinemaya gidersiniz...
Tören alanında bol bol yürüyüş yaparsınız..
Yemekler catering firmasının alay içine kurduğu mutfakta hazırlanıyor...
Çarşıya çıkarsanız eğer nöbetçi komutandan 30 dak önce müsade isteyin...Dolmuş yetişmiyor herkesi aynı saate bıraktıkları zaman...
Her sabah duş alma şansınız var...
Koğuşlar binalar çok düzenli...
Amasyayı kesinlikle dolaşın derim..Ufak ama şirin bir yer...

hasanfb' Alıntı:
Hadi hayırlısı olsun..
Ben amasya 22.ci alaydaydım 1-81 havan ve çavuş talimgahındaydım.. ;)
Mekan olarak çok güzel..Herhafta 2 kez sinemaya gidersiniz...
Tören alanında bol bol yürüyüş yaparsınız..
Yemekler catering firmasının alay içine kurduğu mutfakta hazırlanıyor...
Çarşıya çıkarsanız eğer nöbetçi komutandan 30 dak önce müsade isteyin...Dolmuş yetişmiyor herkesi aynı saate bıraktıkları zaman...
Her sabah duş alma şansınız var...
Koğuşlar binalar çok düzenli...
Amasyayı kesinlikle dolaşın derim..Ufak ama şirin bir yer...

oh oh super daha ne olsun, askerlik sonucda bundan konforlusu olmaz :smiley:

tesekkurler :smiley:

Tempus' Alıntı:
oh oh super daha ne olsun, askerlik sonucda bundan konforlusu olmaz :smiley:

tesekkurler :smiley:
Bu arada merzifona haftada bir uçak var diye duydum bizim zamanımızda askeriye havaalanı diye uçuş yoktu...
Hiç olmadı samsuna uçak ile gidilip araç kiralayıp amasyaya bir buçuk saate gidebilirsiniz...

Birde unutmadan söleyim Kantinlerde herşeyi bulabilirsiniz fakat siz herşeyinizi alın...Sıra beklemezsiniz
İnternet salonu,eğlence salonu,sinema,Lahmacun ve pide fırını,futbol ve basketbol sahası( iştima alanı :smiley:
Birde yanınızda bol bol telefon kartı alın...
Banka ise İNG atm si ve içinde bankası mevcut olması lazım aynı şekilde ptt şubeside var...
Bol bol fotoğraf çekilirsiniz... ;)

Abi yau sen benden 7-8 yaş büyüksün ama ben senden 3 yıl önce gitmişim askere :p

Kusura bakma ama torun oluyorsun :p :D

Hayırlı teskereler dilerim şimdiden :smiley:

hasanfb' Alıntı:
Bu arada merzifona haftada bir uçak var diye duydum bizim zamanımızda askeriye havaalanı diye uçuş yoktu...
Hiç olmadı samsuna uçak ile gidilip araç kiralayıp amasyaya bir buçuk saate gidebilirsiniz...

Birde unutmadan söleyim Kantinlerde herşeyi bulabilirsiniz fakat siz herşeyinizi alın...Sıra beklemezsiniz
İnternet salonu,eğlence salonu,sinema,Lahmacun ve pide fırını,futbol ve basketbol sahası( iştima alanı :smiley:
Birde yanınızda bol bol telefon kartı alın...
Banka ise İNG atm si ve içinde bankası mevcut olması lazım aynı şekilde ptt şubeside var...
Bol bol fotoğraf çekilirsiniz... ;)

cok tesekkurler Hasan bey,

samsunda akrabalarimiz var oraya ucucam dediginiz gibi, onlar araba ile birakicak beni. bende sadece isbankasi karti var oraya gidince olmazsa ING bank hesabi actirip kart alirim. fotograf cektirmek degilde fotografci ben olabilirim yuksek ihtimal ;D

PrometheusTR' Alıntı:
Abi yau sen benden 7-8 yaş büyüksün ama ben senden 3 yıl önce gitmişim askere :p

Kusura bakma ama torun oluyorsun :p :D

Hayırlı teskereler dilerim şimdiden :smiley:

2 ayri universite + yuksek lisans evlilik, is hayati derken anca sira geldi :smiley:

cok saolsin gelince gorusmek uzere.

Kürşad abi hayırlısıyla gider gelirsin inşallah hayırlı teskereler gitmeden gelmicekmisin mersine

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,078
Kaydolan Son Üyemiz
zaferguloz

SON KONULAR

Geri