O Şimdi Asker

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tesawi Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 101
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 31,168
Ynt: O Şimdi Asker

gun fln saymıorum abı sadece gırıs tarıhım aklımda :D ona gore yoksa ne saycam komkık komık tıpler var gunler bunlarla makara yapmakla gecıo okadar malzeme varkı annatmııcam bıle :D:D fılm olur fııılm

Etiketler

Bak işte en ilginç taraflarından biri de o, hayatında karşılaşma ihtimalin olmayan çeşitlilikle aynı koğuşu paylaşıyorsun. Film de olur, devamı da çekilir. ;D ;D ;D

aabı ınanamazssın yaa adam sola donun dıo bı donuyorum yanımdakıyle yuzyuze geldım busefer dusunmeye basladım bendemı bı salaklık var baktım komutan karsımakı cocuga ucan tekmeyı koydu :smiley: :smiley: annatmııcam ben annatırsam bıtmez gercekten :D sureklı malzeme var yok yoook :D

gıdıp gormeden ınanmazdım ama sımdı emınım mal degnegı dıe bı laf da oorendım acaYIP azıma dolandı "herkes mal degnegı :D :D"

unimog-cu in mystery' Alıntı:

"mal degnegı" means that : format atılmıs hard dısk dıyebılırız,algorıtması olmayan camasır makınesı dıyebılrız,pilı olmayan telefon dıyebılırz....

yanı gercekten "mal" olmanında otesınde bıyerlerde kendı galaksısınde yasayan bı cesıt canlı turu olabılır..
yada renklı ısıklı cakmakları gece dısko ısıgı yapıp oynayan 50 kısılık asker takımının komutana yakalanıp komutanın ortaya bırını cıkarıp --bunu taklıt edın dedıkten snra-- dıer 49 kısının hıp hop yapmaya calısırken herhangıbır 48. cının arabada 5 evde 15 sarkısını soledıkten snra bu 50 kısının komutan tarafından yere yatırılıp -15 derecede 30 sn ıcınde 30 mt surunme komutundan snra surunurken de arabada 5 evde onbes sarkısını solerlerse artık yapılcak bısı kalmamıs demektır ıste bu 50 kısılık takımdakı askerlere "mal degnegı" denır ;)

got ıt?
I Love polatlı :D

vay... askerlerin hası burdaymış....sen anlat ben dinlerim, gaddar karakterli topçu... :smiley:

balum' Alıntı:
vay... askerlerin hası burdaymış....sen anlat ben dinlerim, gaddar karakterli topçu... :smiley:

hocam sende gıtcektın dımı :D bence cok eglencelı tek zorluk sabah ole aksam herzman koyun gıbı sayılmak ve sbh 5.45 de kalkmak gerısı arabada 5 evde 15 soyleyen askerlerlerle makara yapmak keyıflı :D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri