O Şimdi Asker

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tesawi Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 101
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 31,081
Ynt: O Şimdi Asker

alihay' Alıntı:
Kürşad abi hayırlısıyla gider gelirsin inşallah hayırlı teskereler gitmeden gelmicekmisin mersine

Saolasin alicigim, zaten 1 gunum kaldi onumuzdeki mayis ayinda gelmeyi dusunuyorum o taraflara , birlikde zorkuna yaylaya cikicaz :smiley:

Etiketler

Tempus' Alıntı:
Saolasin alicigim, zaten 1 gunum kaldi onumuzdeki mayis ayinda gelmeyi dusunuyorum o taraflara , birlikde zorkuna yaylaya cikicaz :smiley:

inşallah hayırlısıyla git gel mutlaka biyerde karşılaşıp bişeyler yapacaz

Tempus' Alıntı:
cok tesekkurler Hasan bey,

samsunda akrabalarimiz var oraya ucucam dediginiz gibi, onlar araba ile birakicak beni. bende sadece isbankasi karti var oraya gidince olmazsa ING bank hesabi actirip kart alirim. fotograf cektirmek degilde fotografci ben olabilirim yuksek ihtimal ;D

Çok güzel.. ;)
Bu arada samsunuda kesin gezmeni tavsiye ediyorum...Mini istanbul diyebiliriz..
Şimdiden sana en yakın ing ye başvur kartın amasyaya gelsin yoksa baya beklersin acil işin olursa...
Fotoğraf olayını amasya merkezde bir fotoğrafçı ihaleyi almıştı...İşallah istediğiniz gibi olur...

hasanfb' Alıntı:
Çok güzel.. ;)
Bu arada samsunuda kesin gezmeni tavsiye ediyorum...Mini istanbul diyebiliriz..
Şimdiden sana en yakın ing ye başvur kartın amasyaya gelsin yoksa baya beklersin acil işin olursa...
Fotoğraf olayını amasya merkezde bir fotoğrafçı ihaleyi almıştı...İşallah istediğiniz gibi olur...

Samsuna gittim bu yaz biraz gezdim ama sanirima skerligim suresince her firsatta gidicem, birde 15. tugayin bir kismi samsunda oraya da gonderilme ihtimalim var oyle olursa super olur. Evci cikarim direk :smiley:
ING bank tavsiyenizi dinliycem , orda sorun yasamiyim. Fotografi ticari olarak dusunmuyorum sadece universitede fotograf bolumu mezunu oldugum icin orda askeriyenin fotograf la ilgili islerini bana verebilirler. Bakalim gorucez gidince :smiley: tekrar tesekkurler

Kısa dönemin kralını biz yaptık herhalde. 8 ay . Toplam 208 gün askerlik yaptım. Toplam çarşıya çıkma sayım 4 dür. Yani havai adalarında da askerlik yapsan, o yeşilleri giyip yapay kurbağa formunda etrafta dolaşıyorsan, olay bitmiştir.

slm 15. piyade eğitm tugayı 12.piyade eğitim alayı kmtnlıgı 2 hafta snra orda uzun dönem askerliğimi yapacam nasıl biyer bana söylermisiniz ama biliırumki insanları çok iyiler ordan arkadaşım vardı inş. orlarda yardımcı olurlar..tertiplerim varsada hayırlı tezkereler.

Grnt035

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR