Nissan'ın yeni aracı JUKE

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Tempus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 22
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,882

Tempus

Nissan Patrol SD33 Turbo
Yer
istanbul
Nissan'ın önümüzdeki yıl piyasaya süreceği yeni konsept aracı, juke.

Qasqai den daha küçük ve daha ucuz olacağı söyleniyor, motor seçenekleri içerisinde 1.6-litre 160bhp turbo gibi müthiş bir seçenekde sunuyor. Araç henüz yavaş yavaş gün ışığına çıkıyor ileride testleride bulursak paylaşırız. Biraz şehir ağırlıklı, yol ağırlıklı bir araç gibi görünsede ufak yapısı sayesinde soft off road da başarılı olabileceği izlenimi uyandırdı bende.

[attachment=1]
[attachment=2]
[attachment=3]
[attachment=4]

670x377Image

670x377Image2

670x377Image3

670x377Image4

Etiketler

Ynt: Nissan'ın yeni aracı JUKE

Paylaşım için teşekkürler. Profilden oldukça güzel görünüyor.
MT lastik, 3" yükseltme vs. vs.vs. ile yoldan çıkabilir diyorum. :D :D Selamlar.

paylaşım için teşkler,alet oldukca kişkırtıcı ve sağdan bakıncada oldukca saldırgan bir hal iceriyor.beyendim nissan yapar.

bana göre tasarımı abartılı olmuş.
gereksiz çok fazla kıvrım ve süsleme var.
nissan aynı segmentteki dusteri de üretiyor. ve birbirine rakip olacak iki aracı hangi amaçla ürettiğini anlayamadım.
ayrıca tercih yapmam gerekseydi dusteri seçerdim.

tasarım olarak daha sade, bana daha çok hitap ediyor :smiley:

pixelyus' Alıntı:
bana göre tasarımı abartılı olmuş.
gereksiz çok fazla kıvrım ve süsleme var.
nissan aynı segmentteki dusteri de üretiyor. ve birbirine rakip olacak iki aracı hangi amaçla ürettiğini anlayamadım.
ayrıca tercih yapmam gerekseydi dusteri seçerdim.

tasarım olarak daha sade, bana daha çok hitap ediyor :smiley:

Duster yada QashQai ile aynı segmentte olarak üretmiyor bunu, onlar daha aile tipi daha büyükler, bu daha küçük, daha ucuz olucakmış.

bence diğer ülkelerde ucuz olabilir ama türkiyede asla!
aracın maliyeti 10bin lira bile olsa, 35binden aşağı satılabileceğini hiç sanmıyorum : )

vergilerin düşürülmesi gerekli.

keşke vergilerimiz makul, benzinimiz ucuz olsa da şekli şemali belli olmayan araçlar yerine, hepimiz landcruiserlere binsek ... araplar gibi

çok sosyetik görünüyor bilader bu soft moft bişey yapmaz bence ;D ;D

İngiltere'de 4x2 Nissan Qashqai Tekna 1.5 Dci yani en dolu paket Paket Fiyatı: 22.000£ (Pound). Bu aracın Türkiye'deki satış fiyatı ise 60.000TL

İngiltere'de 4x2 Nissan Juke Tekna 1.5 Dci yani en dolu paket ise 17.000£ (Pound) 12-17.000£ aralığında fiyatı değişiyor. Nissan Juke'da 4x4 özelliği yok bu arada.

Türkiye'ye Nissan Juke kaç paraya gelir varın siz hesaplayın. ;D Hiç de ucuz olmayacağı kesin

SUV diye satılan bir aracın nasıl 4x4 seçeneği olmazki ilginç eğer öyle ise çok manasiz bir araç olur

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR