Nissan Radyo Kodu Cozulmesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tyido Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 114,414

tyido

Yigit BEKIROVIC
Yer
Istanbul
Merhabalar
Bu gun aracimin motor takozlarindan birtanesi sokulurken akunun kutup baslari sokuldugu icin aracimin radyosunun ekraninda CODE yazisi belirdi. Malesef ki benden onceki sahibi arabanin hicbir evragini saklamadigi icin radyonu bulamadim. Neyse ilk olarak Nissan bayisine gidip kodu ogrenmek istedim fakat bayide 80tl gibi bir rakam istediler. Bende 4 basamakli bir kod icin bukadar para vermek istemedim ve internette kodu arastirmaya basladim. Hatta bir siteye 8 dolar para bile kaptirdim kodu almak icin. Aslinda kodu elde etmek cok kolay. Ilk olarak aracin radyosunu iki adet ince metal cubugu radyo panelinin onundeki deliklerden iceri iterek radyomuzu yerinden cikariyoruz. Ardindan radyonun arka kisminda olan seri numarasini ve model numarasini bir kagida yaziyoruz. Sonra asagida vermis oldugum linke tiklayip Part Number ve Serial Number yerlerine radyonun arkasindan okudugumuz numarlari ve harfleri yaziyoruz. Ardindan Search butonuna tikliyoruz ve 3-4sn icinde kodu site bize soyluyor. Benim aracim Nissan Terrano II ve kodu girerken teyibin uzerindeki 1,2,3,4,5,6 tuslarini kullaniyoruz. Kodu girdikten sonra yanlis hatirlamiyosam 5 yada 6 tusu ile OKeyleme islemini yapiyoruz. Islem bukadar basit. Kolay gelsin, Iyi gunler

http://www.radio-code.lt/cc-2832

Ayrica sitede baska araclar icin de DECODE islemi mevcut.

Etiketler
Ynt: Nissan Radyo Kodu Cozulmesi

Bu arada soylemeyi unuttum siteden faydalanabilmeniz icin uye olmaniz gerekiyor.

Merhabalar
Bu gun aracimin motor takozlarindan birtanesi sokulurken akunun kutup baslari sokuldugu icin aracimin radyosunun ekraninda CODE yazisi belirdi. Malesef ki benden onceki sahibi arabanin hicbir evragini saklamadigi icin radyonu bulamadim. Neyse ilk olarak Nissan bayisine gidip kodu ogrenmek istedim fakat bayide 80tl gibi bir rakam istediler. Bende 4 basamakli bir kod icin bukadar para vermek istemedim ve internette kodu arastirmaya basladim. Hatta bir siteye 8 dolar para bile kaptirdim kodu almak icin. Aslinda kodu elde etmek cok kolay. Ilk olarak aracin radyosunu iki adet ince metal cubugu radyo panelinin onundeki deliklerden iceri iterek radyomuzu yerinden cikariyoruz. Ardindan radyonun arka kisminda olan seri numarasini ve model numarasini bir kagida yaziyoruz. Sonra asagida vermis oldugum linke tiklayip Part Number ve Serial Number yerlerine radyonun arkasindan okudugumuz numarlari ve harfleri yaziyoruz. Ardindan Search butonuna tikliyoruz ve 3-4sn icinde kodu site bize soyluyor. Benim aracim Nissan Terrano II ve kodu girerken teyibin uzerindeki 1,2,3,4,5,6 tuslarini kullaniyoruz. Kodu girdikten sonra yanlis hatirlamiyosam 5 yada 6 tusu ile OKeyleme islemini yapiyoruz. Islem bukadar basit. Kolay gelsin, Iyi gunler

User login

Abone olduk nasil devam edecegiz

nissan 2011 model oto teyp daewoo marka seri no ds12n020662 part no 28185 bh30a bu teybin code lazım

Buna cevap yazan olmamış verilen sitede agc ile başlayan model yok yapamadım yardımcı olan olursa çok sevinirim
Merhabalar

Merhaba benim teybi soktum bugün araba 2013 teyp modeli 2010 Daewoo sanırım teyp değişmiş çünkü bölge bayisi ile kitapçıkta ki verilen kod tutuyor teybe girdiğimde kabul etmiyor sizin bu siteye girdim agC-0071rf diye bir model seçeneği yok ve tüm model seçeneklerini seçtim hepsi serial 7 ile başlıyor bizimkinde serial rakam değil harfle başlıyor nasıl yardımcı olabilirsiniz

NİSSAN SKYSTAR 2012 model code lazım seri al no .PP2787HB 0042797 yardımcı olursanız sevinirim

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,410
Kayıtlı Üye Sayımız
172,066
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri