Nissan Patrol Y60 (GQ)- (1987-1997) hakkında

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Vanguard Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 46
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 18,333
Ynt: Nissan Patrol Y60 (GQ)- (1987-1997) hakkında

Mükemmmel.... örnek alınan arabada çok güzel ben henüz hiçbirşey yapamadın Nissan a ....şimdilik ünimog ile uğraşıyorum... Resimler için bir sayfa açtım .... http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=81735.160;topicseen

selamlar...

Etiketler

TEMHA712 Aracınız hayırlı olsun çok güzel gerçekten.Kazasız kullanmanız dileğiyle.Model olarak seçtiğiniz araçta çok şık LC & PATROL başka bir güzeller gerçekten.

15 yıldır patrol kullanıyorum.9 yıl 86 model SD33 kullandım şuanda 94 model 3 kapı 2.8 kullanıyorum kolay kolay problem çıkarmayan araçlar benim için bir tutku patrol kullanmak.

bende bir patrol kllanıcısı olarak sanırım bir kaç kelam yapmam lazım diye düşündüm. Şimdi yapmış olduğum aracım 2001 model GR3.0 lardan keyifle biniyorum ve değiştirmeyide düşünmüyorum. bundan öncekide aynısıydı daha önceki dönemlerdede patrolüm oldu kemikli ve sağlam araç diyer araçlara görede geniş ve süspansiyonlu diye düşünüyorum .
gökan abicim sen durmakla hata ediyosun yap şu arabayı bence bi kaç fotoda ben atıym

..

Ye 08014

Ye 0801105

Ye 0801269

Yusuf seninki Y61 olarak geçiyor yanlışım yoksa....

yusuf ERDEM' Alıntı:
bende bir patrol kllanıcısı olarak sanırım bir kaç kelam yapmam lazım diye düşündüm. Şimdi yapmış olduğum aracım 2001 model GR3.0 lardan keyifle biniyorum ve değiştirmeyide düşünmüyorum. bundan öncekide aynısıydı daha önceki dönemlerdede patrolüm oldu kemikli ve sağlam araç diyer araçlara görede geniş ve süspansiyonlu diye düşünüyorum .
gökan abicim sen durmakla hata ediyosun yap şu arabayı bence bi kaç fotoda ben atıym
yeni yaptığım ve değiştirmeyi düşünmüyorum derken sahibindeki satılık ilanı yanlışlıklamı verildi

Aracınız şuan satılık gözüküyor ??? herhangi bir problemmi var yoksa başka bir projemi düşünüyorsunuz ?Aslında tamda off road lık olmuş imkan olsa kaçırılmayacak bir araç bence ...

balum' Alıntı:
yeni yaptığım ve değiştirmeyi düşünmüyorum derken sahibindeki satılık ilanı yanlışlıklamı verildi
evet yeni yaptığım ve patrolden vazgeçmek istemiyorum anlamındaydı sürekli farklı proje üzerindeyim yapıyorum satılınca tekrar yapıyorum bi tane daha hepsi birbirinden farklı oluyo keyif alıyorum aracımda kesinlikle hiç bir sorun yok saygılar.

arkadaslar benım aracımda ılanda yanlıs anlasılmasın bende bundan sonrakı araclarım hep patrol olacak ... ;D ;D

daisuki' Alıntı:
:D :D hayırlı olsun yeni projeniz var galiba
.
;D ;Dprojeler hıc bıtmıyor kı bu benım 5 ıncı offroad aracım bınıyorum yapıyyorum satılıyor.tekrar sıfırdan yapıyorum cok tıcarı amaclı degıl tabıkıde hastalık su bır gercek nıssan patrol gercekten ıyı bu ıste .

Sanıyorum;sabit aks+makas var önlerde;bende de d21 kingcab var ;nissan hareketli aks+torsiyon olduğunu sanıyordum önlerde.Sadece bu patrol serisinde mi sabit aks var acaba?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri