Nissan Patrol Resimleri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan PajeroCat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 128
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 53,694

Etiketler

Ynt: Nissan Patrol Resimleri

Bu da benim "Ahtapot" .... :D ;)

DSC01019

DSC01032

PTROL

Gökhan FAVORİM bu model 90- 93 ve 5 kapı !!! Ama Turbo dizel olmak kaydı ile Güle güle kullan ALLAH nazardan saklasın
bende arayış içerisindeyim ve en kısa zamanda alacağım inşallah alırsam farklı ve çok extrem projem var paylaşacağım ;D

DEMİRAL' Alıntı:
Gökhan FAVORİM bu model 90- 93 ve 5 kapı !!! Ama Turbo dizel olmak kaydı ile Güle güle kullan ALLAH nazardan saklasın
bende arayış içerisindeyim ve en kısa zamanda alacağım inşallah alırsam farklı ve çok extrem projem var paylaşacağım ;D

Teşekkürler ......İnşallah... :eek:

şimdi değil..... ama belki sonra... ;) :smiley: Benim bildiklerimde internette olanlar...

07gokhanlc' Alıntı:
Bu da benim "Ahtapot" .... :D ;)
Merhaba....1987 sd 33 yüksek tavan patrolü 10 yıl kullanmış vede doyamamış biri olarak sizi içtenlikle kutluyorum....muhteşem bir patrolünüz var...yaylı ve geniş çamurluklu ayrıca turbo....benim aracım 87 model ve düz olduğundan hep sizdeki rd serisi patrollere bakar bakar dururdum...öyleki sahibinden.com daki tüm satılık patrolleri halen arşivliyorum...ayrıca ülkemizde kimde patrol varsa tespit etmeye çalışıyorum ...benimki hastalık ötesi bir durum heralde..aracınızı Alanyada görmüş olabilirim..yada benzetmişde olabilirim...Alanyada meşhur Land ustası Hasan Kola kardeşimiz var ...sıra dışı 4x4 çüler orada buluşurlar genelde... Sanırım orada rasladım sanki aracınıza...Ben biraz parça sıkıntısı yaşadım ve bir anlık öfke ile sattım patrolümü..işallah yine bir patrole kavuşacağım...saygılar sunar iyi bayramlar dilerim...Patrolü benim için öpün..güle güle kullanın...hoşçakalın...

Teşekkürler Ali bey,

Hasan ı iyi tanırım ama benim aracım daha hiç Alanya ya gitmedi ,,, Belki siz Adil Müftüoğlu nun aracını veya oradki deiğer araçları görmüş olabilirsiniz...
Sizede iyi bayamlar..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR