Nissan Patrol Resimleri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan PajeroCat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 128
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 53,681
Ynt: Nissan Patrol Resimleri

Selamlar, biraz benden olsun ;)

[attachment=1][attachment=2][attachment=3][attachment=4][attachment=5]

PC260627

P7020022

PC260604

PC260611

PC260606

Etiketler

şehzat senin patrolden sonra sakaryada benim göz bebeğim olan patroller gerçi efe sattı ama neyse anıları var

DSC03796

DSC03842

Resim 025

Resim 025

IMG 7436

bir kaç resimde ben den...
[attachment=1]
[attachment=2]
[attachment=3]

Cr nissan gq maxim veh 120whigh

Gq44s

GQ1993GRice01

Uzun süredir işlerimden dolayı yoksundum bu sayfalardan...
Gerçekten takdir edilecek araçlar Patroller..
izmirden sevgiler..

selamlar 84 model nisan patrol 3.0 d almak istıyorum sizce en fazla edecegı maxsimum fıyat ne kadardır

snopcuk' Alıntı:
selamlar 84 model nisan patrol 3.0 d almak istıyorum sizce en fazla edecegı maxsimum fıyat ne kadardır

herşey araca bağlı, 8000 tl de eder yada 18000 tl de eder :( ama ortalama boş olanlar 10.000 den aşağı bulunmaz. araçta çürük falan yok ise motor sağlam ise bakım yapar ömür boyu binersiniz. TR de pek bilinmez ama patrol de LC gibi ölümsüz bence.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR