Nissan Patrol Resimleri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan PajeroCat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 128
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 53,697
Ynt: Nissan Patrol Resimleri

PatrolCat' Alıntı:
Gerçekten harika bir araç ve heralde değerini de biliyorsunuzdur..Yani maddi açıdan demiyorum..
Bu gibi bir aracı kırıcı kullanmak ve bilinçsizce zorlamak bence akıl karı değil..
Aracınızda orjinal tam %100 LSD var o zaman..Bu orjinal mi yoksa siz mi %100 diff. kilidi getirttiniz..
Bende 86 düz dizel SD33 kısa şase sahibiyim..6 aydır restorasyonu ile uğraşıyorum ve daha yeni çıkardım sanayiiden:smiley:
Festivale gelicek misiniz Aladağlardaki..
Tanışmak ve aracınızı yakından görmek isterim..
Eski Patrolünüz de çok hoşmuş..Uzun şase yani sizinkinden almayı düşünüyordum bende ancak arazi şartlarında
kısa şasenin daha avantajlı olduğunu bildiğimden tercihimi kısa şasede yaptım alırken..
Restorasyon aşamalarını Garaj/Nissan başlığı aldında bulabilirsiniz..Bir günlük tuttum orada..
Bakma fırsatınız oldumu bilemiyorum ancak paylaşmak istedim sizinle de..
Gerçeği söylemek gerekirse içim biraz buruk keşke uzun şase alıp motokaravan tarzı bir şey yapsaydım ve aracımın içinde kalarak dilediğim yerde,
istediğim kampta çadır, tulum..vs.. ile uğraşmak zorunda kalmasaydım diye..
Ama hayırlısı böyleymiş..
Karadeniz Ereğliden sevgilerimle..
evet değerini biliyoruz öyle olur olmaz yerler zorlamıyoruz kilide gelince orjinal kendi kilidi evet eski aracımız hoştu ama arazide hep askıda kalmasa iki kapıya göre daha güzel ama iik kapı gibi arazide manevra kabiliyeti yok o yüzden gülü seven dikenine katlanır diyorum sizede restorasyon çalışmalarınızda kolay gelsin

Etiketler

Allah nasip ederse birgün şöyle iyisinden benimde olacak. Küçükken skystar.ın hayali ile yaşıyordum şimdi navara'nın hayali ile.

selam arkadaşlar,
ekteki linkte araç hakkında bilgi almak istiyorum,aracı tanıyanınız varmı
yardımcı olursanız sevinirim
telefonuma mesaj bırakırsanız ararım 0532 214 68 48 ömer
sağlıcakla kalın

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-nissan-off-road-donanimli-pick-up-42923541/detay/

teşekkürler

vadili' Alıntı:
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-nissan-off-road-donanimli-pick-up-42923541/detay/

teşekkürler

Benim bir bilgim yok bu araç hk.da Ömer bey..
sevgilerimle

izmirden...

269419 10150229834448402 567683401 7371750 3860020 n

Aracınız şahane gerçekten. Rüyalarımı süsleyen araçlardan biri gerçekten patrol. Ama onun da fiyatı VX80 gibi anlamsız bir şekilde fazla şişirilme yolunda gidiyor. Bu gidişle 30-35'i görecek fiyatı dizel Y60ların da.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,436
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

SON KONULAR

Geri