Nissan Country Ve Skystar Arasındaki Fark ?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Altan_Sönmez Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 27,691

Altan_Sönmez

Yeni Üye
Yer
İzmir
Herkeze merhaba. Öncelikle konunun daha önce açıldığını biliyorum. Ancak benimkisi farklı biraz. Daha önceki konularda bu iki modelin 2004 model üstünden bashedilmiş. Benim sorum ise 2001 model ve altı nissan skystar ve country arasındaki fark ? Son 1 senedir arazi araçları araştırma içerisindeyim. Benim niyetim bir jeep zj almakdı ama birçok olumsuzluğunu duyduğumdan vazgeçtim. İyi bir zj nin en az 30 40 bin olduğunu ve onun bile ileride birçok problem çıkardığını öğrendim. Benim 20 bine kadar bîr birikmişim var. Kasımdada askerliğim var. Bu yüzden araç alamadım ama birçok şey öğrendim. Birçok konuyu takip ettim. İçlerinden tam arazi sayılmasada bu pick-up tarzı araçlara merak sardım ve askerden gelir gelmez allah nasip ederse alıcağım. Lakin internette bu soruma dair bir cevap bulamadım bende burada bu cevabı bulacağıma inanarak bu konuyu açtım. Benim başlıc sorularım şunlar.
- Skystar mı daha iyi konforlu yoksa countrymi
- Hangisi yerden daha yüksek veya böyle bir fark varmı aralarında. Biri daha yüksek biri daha alçak. Veya ileride istedîğimiz gibi yükseltebilirmiyiz bu araçları
- Dayanıklılık motor gücü çekişler gibi konularda hangisi daha önde gelir
- Yakıt konusundada farklılıkları varmı
Gibi soruların cevaplarını merak ederim. Yalnız dediğim gibi sadece 2001 model ve altı için. Bunun bedeni hem dış kasaları daha hoş hemde fiyat bakımından benim bütçeme daha uygun. Özelliklede 98 -99 -2000 modelleri. Ben bir kaçtane olumsuz yönlerini duydum. Arazi haricinde düz yolda arka tarafın aşırı sarstığını ve aynı zamanda arkadaki kabinin dar olduğunu duydum. Arkada oturan baya bir zorluk çekiyormuş doğrumudur bunlar merak ederim ?. Birde parçaları kolaylıkla bulunurmu çabuk veya sürekli problem çıkarırmı arazide gbi soruların cevaplarını sizlerden bekliyorum ve şimdiden teşekkür ediyorum.

Etiketler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR