nissan BD30 satılık varmı?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan huseyin43 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,727

huseyin43

Taytıs
Yer
kütahya
arkadaşlar 69 model willys'e nissan BD30 atmayı düşünüyorum kendi arazi şanzımanını kullanıcam 3 ileri...
satılık varmı yada ßilen arkaşlar var ise ne 3 ileri şanzımana montajı kolay hangi motoru önerirsiniz???
işletme bakımından dizel olucak daha önceki motorumda isuzu idi
cewaplarınızı bekliyorum saygılar...

Etiketler
Ynt: nissan BD30 satılık varmı?

BD 330 nissan motor mersinde var 3500 tl istiyor bulabilirseniz dodge 4 ileri şanzuman ve dodge arazi şanzumanı ile çok güzel olur
ayrıca dodge powwer vagonlarda çıkan akuple 4 ileri ve arazi şanzumanını tavsiye ederim nedeni ise akuple şanzumanda ara şaft olmadığından dayanım çok iyi ve fazladan bir şaft yok 3000 nissan motorun kendi muhavazası baskısı balatası ile araya bekli bir flanşla uygulanır prizdirğin balataya giren frezesinin uyup uymayacagını kesin bilmiyorum ama pazartesi ölçerim ben yedek parçacıyım ve elimde hem dodge hem nissan balata ve prizdirek var kolay gelsin hayırlı olsun

Nissan BD30 motor başka yerdede var isterseniz tel yazın görüşelim

Fİat açoklamanda bir sakınca VARMI bende alacağım ve birkaç tane buldum fiat araştırıyorum

bi sankınca yok ben ocak ayında sormuştum eskişehirde 2100 demişlerdi bana nissan bd30

huseyin43' Alıntı:
bi sankınca yok ben ocak ayında sormuştum eskişehirde 2100 demişlerdi bana nissan bd30
Aynı adresi çok aradım ve bulamadım varsa adres gönderin ve bakalım
ben 1 senedir tüm Türkiyeyi araştırdım ve çok az buldum ve şu an en uygun fiat bu

Arkadaşlar BD 30 NİSSAN Motorda Damping 2500 TL İstayenlere ve arayanlara Duyurulur
Volant Muhavazası Üzerinde

Demiral bey elinizde temiz BD30 motor mevcut mu fiyatı hakkında bilgi alabilirmiyim defender düz dizel için. Teşekkürler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

SON KONULAR

Geri