Niğde-Aladağlar-Kapuzbaşı Şelaleleri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ceranus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 70
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 19,780
Ynt: Niğde-Aladağlar-Kapuzbaşı Şelaleleri

Ben teşekkür ederim Esracım :smiley:

EsR@' Alıntı:
Fotograflar yöre insanının doğallığı süperrr Harika görüntüler ortaya çıkmış alıp beni çookk uzaklara götürdün paylaşmın için tşk. ederim Zerrincim.

Etiketler

çok güzel çok özel görsel olarak güzel çekimyapmaya uygun... sağol zerrin

Doğayla bütünleşmiş doğa insanlarının Kapuzbaşı görüntüleri mükemmeldi. Şellalede yüzen arkadaşları görünce , karlar yol vermeye yakın, Aladağ ilçesi üzerinden Kapuzbaşı gezimizi hayal eder oldum. Emeğinize sağlık.

fotoğraflar çok güzel yalnız şelalenin olduğu yer niğde değil kayseriye bağlı. aladağlarda ise 3 şehrin arazisi var.

Merhaba Zerrin Hanım. Doğa güzel, fotoğraflarınız güzel.. Tek kelimeyle harika... Benimde planladığım bir gezi var zerrin hanım. Sivasdan çıkıp yola, Kayseri, niğde, konya üzerinden İzmire varmak hedefim. Tamda gezi araştırması yaparken, Kapuzbaşı şelaleri dikkatimi çekmişti. Gezenbilere bakayım dedim, size rastladım :D Muhakkak bu güzelliği görmek istiyorum :smiley: Yolların durumunu merak ediyorum. yürüyüş parkurumu var, yoksa aracımla çıkabilirmiyim? Paylaşımlarınız için teşekkürler..

Burcu hanım merhaba, Kayseri üzerinden gittiğiniz zaman aracınızla ulaşabiliyorsunuz, dilerseniz orada yürüyüş de yapabilirsiniz..Yaptığınız program harika, şimdiden iyi geziler diliyorum..Selamlar, sevgiler..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR