New York'ta Mükemmel Burgerin Izinde :)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Zeynep Cansoylu Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,688

Zeynep Cansoylu

Yeni Üye
Bu yazıda 2014 yılı yazında 15 gün geçirdiğim New Yorkta mükemmel hamburger arayışımı ve deneyip onayladığım top 5 listemi anlatıyorum. Çoğu lezzetli burger resimleri, kısa bir okuma

Hayatında büyük yer kaplayacak ve çok seveceği şeyleri insan bir şekilde fark ediyor ve hafızası da filtreliyor. Ben mesela, ilk hamburgerimi yediğimde ilkokul birinci sınıftaydım. McDonald’s Happy Meal’ın cheeseburger’iydi ve çok özel bir yemekle karşı karşıya geldiğimi anında çakmıştım.
Köfte sevmemekle birlikte hamburger yıllar içinde en sevdiğim beş yemekten biri oldu. Fastfood’undan gurmesine kadar her türlüsünü denedim. Hatta beyaz un/ekmek yemeyi son iki yıldır tamamen bıraktım ancak hamburgerimi ekmek yerine marula sarıp yemeye devam ettim. 2014 yılında ilk defa New York’a gittiğimde tüm o harika yerleri gezmeye ek olarak yapılacaklar listemde en mükemmel hamburgeri bulmak ve tek tek denemek vardı takdir edersiniz. New York’taki günlerim genelde şu şekilde geçti: Sabah erken kalkış, Central Park 6K koşu, hamburger listemden bir mekanda öğlen yemeği, görülecek yerleri görme, otele dönüş, dinlenme, New Yorkta mükemmel hamburger listemden bir mekanda akşam yemeği, gece yapılacak etkinlikler, otele dönüş ve uyku. 15 gün ve sayısız hamburgerden sonra sizler için Top 5′i çıkardım. Buyrunuz:

New Yorkta Mükemmel Hamburger Peşinde
fast_food_burger-wallpaper-1366x768.jpg

Etiketler
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR