New Amerıcan Garage(şaşmaz)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan NEW GARAGE Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 14,176

NEW GARAGE

Yeni Üye
Jeep-Chrysler-Chevrolet-Ford-Dodge-Pontiac gibi tüm American Araç ve Modellerinin;
Motor,Mekanik,Otomatik şanzıman arıza ,tamir,bakım ve expertiz hizmetimizle
siz dostlarımızın yanınızdayız.Uzman ve deneyimli kadromuzla önceliğimiz ve tek amacımız
sizlerin memnuniyeti ve araçlarınızı sorunsuz bir şekilde idame ettirmenizdir.Tüm
soru ve problemlerinizi ayrıca bu başlık altında sorabilirsiniz.Tüm dostlarımızı Servisimize
kahve ve çay ikramımız eşliğinde tanışmaya bekliyoruz.

NEW AMERICAN GARAGE
BAHÇEKAPI MAH.2556 SK.NO:1 ŞAŞMAZ/ANKARA
0312 278 28 86 GSM:0532 497 18 65

http://newgarageservis.com/amerikanotoservis_hakkimizda.html

Etiketler
Ynt: New Amerıcan Garage(şaşmaz)

Daha önce sahip olduğum ZJ ve STRATUS araçlarımı NEW AMERICAN GARAGE Erol ustaya güvenle teslim etmiş ve her defasında sıkıntısızca teslim almıştım.Bugün de oradaydım ve sağolsun Ford umla tüm gün ilgilendiler .En önemlisi de hem tamirat açısından hemde ekonomik yönden güven vermeleri ve güleryüzle her sorduğum soruya cevap alabilmem.Ayrıca ZJ lerin ve diğer Amerikanların otomatik şanzıman konusunda da uzmanlar.En azından bir çaylarını kahvelerini içmeye uğramanızı tavsiye ederim.

Ustam saygılar,sahip olduğum 1996 model ZJ aracım sabahları geç çalışmakta ve bazen neredeyse aküm basmayacak diye korkuyorum.Bir de vites geçişlerim sanki daha hissedilir hale geldi.Tanışmak için uğrayacağım , sizce geç çalışma neden olabilir saygılarımla.

Hocam geç çalışmayı bilemem ama şanzımanda vites geçişlerini hissediyorsanız şanzıman yağı veya filtre kontrolü gerekebilir.NEW AMERICAN GARAGE Erol ve Necmi ustaya mutlaka uğrayın ,memnun kalırsınız.Jeep ve diğer americanlar konusunda gerçekten uzmanlar ve benim için en önemlisi güven vermeleri ve Güleryüzleri.Gittiğinizde gezenbilir üyesi olduğunuzu söylerseniz gerekli kolaylığıda fazlasıyla görürsünüz.

slm ilk önce aracınızın geç çalışmasının sebebi benzin filtresi olabilir tıkalı ise basıncı zayıflatır ben ilk önce benzin filtresine baktırmanızı tavsiye ederim.şanzumandaki vites geçişlerindeki vuruntuyla ilgili olarakda yagseviyesini kontrol edin eger yagını ve filtresini degiştirme km geldiyse degiştirmenizi önenirim

Öncelikle new american garage erol ve necmi ustaya cok cok tesekkur ediyorum. Su an icin gec çalışma ve şanzıman sorunum tamamen halloldu. Aracimi sorunsuz tamir etmekle kalmadilar ücretsiz checkup hizmeti de verdiler. Profesyonellikleri ve guleryuzleri icin kendilerine cok tesekkur ederim. Yolu dusen tum arkadaslara tamir icin degil, sadece tanışmak icin de olsa ugramalarini tavsiye ederim.

1996 chewrolet blazer bir aracım var .. çok yakında bir çay içmek ve tanışmak için uğrayacağım kişisel telefonunuzu yollarsanız sevinirim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri