Nerede Ne Yemeli ?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Can Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 109
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 99,408

Can

Wadaaa!
Yer
istanbul
Web
www.canuyanik.com
burda konuyla ilgili çok kişi var :smiley:)
enson muhabbeti geçen uykuluk aklıma takıldı, gidip bakacam nedir ne değildir.. :smiley:)

işin uzmanlarından sedat :p anlat bakalım nerde ne yiyelim.. nerelerde neleri kaçırmamak lazım

ay konuya girerken bile karnım acıktı :p

Etiketler
Ynt: Nerede ne yemeli ?

Hocam Halıcıoğlu askerlik şubesine gelmeden kurban kesim yerleri var. Dolayısıyla orada epey uykuluk satan yer var. İyi bir tanesi Arçelik fabrikasının hemen yanında. Yalnız fazla oturunca kalkın gidin diyen bir sahibi var :smiley:

Ben de bir yer tavsiye edeyim. Fatih Kıztaşı tarafına doğru oto servislerinin olduğu yerde Karadeniz Pidecisi var. Bir de ana cadde üzerinde Fatih İlkokulu'nun hemen yanında sarma yapan bir yer var. Özellikle sarmayı 80 küsür senedir sadece burası yapar ve kıvamını tutturur :smiley:

VitaEsMorte' Alıntı:
Ben de bir yer tavsiye edeyim. Fatih Kıztaşı tarafına doğru oto servislerinin olduğu yerde Karadeniz Pidecisi var. Bir de ana cadde üzerinde Fatih İlkokulu'nun hemen yanında sarma yapan bir yer var. Özellikle sarmayı 80 küsür senedir sadece burası yapar ve kıvamını tutturur :smiley:

orayı biliyorum :p ama yemek nasip olmadı hiç.
Fatihten bahsediyorsak Fatih dürüm ü unutmayalım :p 7/24 vızır vızır çalışıyor adamlar.. acaip şahane dürümleri var ona yakın dürüm yapan yerler gördüm ama onun gibisini ı ıhh görmedim :p

Beşikdüzü'ndeki mavi kıyı köfteci derim, başka da bi yer demem sadece köfte yemek için 1 saatlik yol teperek Sis Dağı'ndan inip tekrar çıkıyorduk

hacı sen daha bilirsin ya gerçi :p akçaabattaki köftecilerden nihat usta tek geçerim.. hayatın anlamı orası yaa.. adamlardaki zihniyete bak, daha düne kadar internetten siparişlerde siparişi enaz 3 kilo vermen gerekiyordu hala öyle mi bilmiyorum :smiley: ama şirket politikaları güzel :p yedinizmi tam yiyin diyorlar :smiley:

abi siz resmen 4 gün 4 gece tam pansiyon kalmışsınız mavi kıyıda :p ne burası bir köfteciden çok öte bir restoran heralde :p saygı duydum şerefsizim :smiley: gidim de iki gecede ben konakliyim şurda :p

Bende Fatih Dürüm diyorum :smiley:
ayrıcana Etiler'de Öztürkler Hamburger'de tost çeşitleri bakımından da sağlam mekandır. Fiyatlar konusunda semtin adına aldanmayın :smiley:

Ynt: Nerede Ne Yemeli ?

erzincan merkezde lez-art diye bir restorant açıldı. mükemmel yemekleri var. aslında restorantta herşey mükemmel... servis, yemekler, ikramlar vs... fiyatlar ise istanbulda çok pahalı olmayan iyi bir restorantla aynı. tabii bölgesel ekonomik durumdan ötürü yöre insanına göre çok pahalı bir restorant olabilir... restorantın sadece tuvalet ve lavaboları için 20 milyar harcamışlar, hiçbirşeye el sürmüyorsunuz. sabun, musluk, havlu, kurutma makinesi herşey otomatik... restorantta ücretsiz wi-fi hizmeti de var, daha ne olsun :smiley:

Ynt: Nerede Ne Yemeli ?

Selamlar,

oncelikle uzaga gitmeden Çömlek'i hatırlatmak isterim. bir de, tavsiye edilen yerlerin ( ve hatta mumkun ise bulundugu yere gore sıralı ) bir listesini yapmak mümkün olabilir mi acaba? reha

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,081
Kaydolan Son Üyemiz
ÜMİT YAZDIÇ

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR