Nazo 1972 Series 3

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ozo Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 82
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 86,677
Ynt: Nazo 1972 Series 3

Budur

ImageUploadedByTapatalk1436723413851770

Etiketler
Ynt: Nazo 1972 Series 3

yardımcı olmaya çalışıyım ama bende yeniyim:smiley: ama elektrik ve mekanikçi buldum şimdilik kaporta bilmiyorum sanırım mümkünde değil:smiley: fiber kaplama falan düşünsen olabilir sanki ben parça siparişi kayalar otodan yapıp kendim yapmaya uğraşıyorum yapamassam yada yapamıyacağım büyük bi iş gibiyse teknik föylerinden ders çalışıp ustanın yanında duruyorum şöyle olabilir vb yönlendiriyorum hafif :smiley:.ve ufak tefek işlerimide ben yapıyorum usta büyük işle uğraşırken.dediğim gibi parça temin ederseniz sıkıntı yok tabi önce parçaları tesbit çalışması gerekli:smiley:

Niğde de umit kaya ustaya teslim ettim aracı fren debriyaj motordaki yağ sızıntıları hepsine bakacak lpg değişiyor elektrik tesisatı elden geçecek muayenesi yaptırılacak cok yardımcı oluyor sağ olsun ben istanbulda yım ama aklım aracımda hele klup üyelerinin araçlarını gördüm süperdi umarım ikinci aşamada benim aracımda bu hale gelir

Seriesci kalmadı piyasada. Birinin bebesi oldu Discovery 2 aldı, biri Terranocu oldu sadece rengi İngiliz kaldı, diğeri Defendercı oldu lastiksizlikten karda arabayı süremiyor :D
:smiley:)))))) karda kaldığımız doğru ama geliyoruz devrettik ama şuan allaha şükürler olsun maşallah diyelim o bir İngiliz ve orjinal bir Series lll 73 model umut abi series candır gerisi heyecandır nasılda olur orijinal ve Orijinal İngiliz olan series 3 aracımı unutursun:smiley:))) defender için lastik bakıyorum series kanımıza işledi :smiley:) bizde mi devretsek bir disco terrano sahibi olsak umut abi Seriesin verdiği keyfi veriyormu sizin bu full artı Full olan araçlarınız :smiley:)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR