Nazo 1972 Series 3

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ozo Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 82
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 86,727
Ynt: Nazo 1972 Series 3

Bekliyoruz series demirkazık expedisyonu için:smiley:

Etiketler

Nazoya isviçreden arkadaş buldum:smiley: Rakım 1550 bayan tek başına moğolistanı geçmiş Pozantı Gülek boğazında kampta şimdi bizde 100 km yol gidince seviniyoz:smiley:)

ImageUploadedByTapatalk1418031778851940

ImageUploadedByTapatalk1418031814235558

ImageUploadedByTapatalk1418031839622931

Geçen pazar. anca gezsem :smiley: taekrar pazar olana kadar fotoğraflara bakıyoz :smiley: gel pazar gel

ImageUploadedByTapatalk1424266712146568

Bu arada yaşam aküsü ve sisteme bağlı inverter220v elektrikli battaniye ve saç kurutma makinasından memnunum çok .az biraz gürültülü :smiley:) onada alışığız zaten. tavsiye ederim. Motoru durduruncada ısıtmaya devam gerçi motor çalışırken kaloriferden ısındığımız nadirdir:smiley:

bir de kendi imalatım zincir yapacağım 8mm çelik halat aldım ve buna uygun halatları birleştirme aparatı jant seviyesinden tekeri çepeçevre dolaşacak bir parçası .bundan iki parça olacak ve jantın dış tarafındanda bu iki parçayı tekrar birbirine eklenerek sıkılaştıracağım bakalım uygulama nasıl olacak fotolarını yükleyeceğim takar takmaz.toplamda her teker 4 noktadan(halat-lastik-zemin)bağlantısı sayesinde zorlu yollarda saplanıp kalmayacağımı düşünüyorum sonuçlarınıda paylaşacağım. yaşasın zihnisinir proceleri :smiley:

mutlaka fotoğraflayın :smiley: bakarsınız izmir'e de kar yağar bize de lazım olur :smiley:

:smiley:) nazo adına teşekkürler:smiley:
bu arada lastiğim 7,5-16c m+s

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,410
Kayıtlı Üye Sayımız
172,066
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri