Nazo 1972 Series 3

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ozo Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 82
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 86,734
Ynt: Nazo 1972 Series 3

umut401' Alıntı:
O kol overdrive kolu. Şanzımanın PTO çıkışına (Traktör aparatları vinç vs takmak için olan çıkış) yavu bir şanzıman ekliyorsunuz. 3 ve 4.viteste kullanılabiliyor, takviye veya 5.vites gibi düşünün. Son hızdaki motor devrini yüzde 30 düşürüp şanzıman gürültüsünü yüzde 25 arttırıyor:smiley:)))) Ben mucize eseri İstanbulda buldum, alıp İngiltereden tamir takımını getirttim ve şanzıman toplanırken taktırdım...
çok iyi mekanik vinç çıkışını ön ve arka teknik föylerinden görmüştüm.iyi bir icatmış:smiley:

Etiketler

aesmer' Alıntı:
bende 1974 tek kapı var niğde de bildiğin yer varmı buraya yakın
muayeneye giremiyorum ful bakım yapılıp toplanmalı boya üstü kapanmalı falan
biraz döküldü ama yürürü iyi zalen kıyamıyorum hurdaya vermeye benim hobi
aracım olarak garajda duruyor yazdan yaza ine geldiğimde kullanıyorum
yardımcı olmaya çalışıyım ama bende yeniyim:smiley: ama elektrik ve mekanikçi buldum şimdilik kaporta bilmiyorum sanırım mümkünde değil:smiley: fiber kaplama falan düşünsen olabilir sanki ben parça siparişi kayalar otodan yapıp kendim yapmaya uğraşıyorum yapamassam yada yapamıyacağım büyük bi iş gibiyse teknik föylerinden ders çalışıp ustanın yanında duruyorum şöyle olabilir vb yönlendiriyorum hafif :smiley:.ve ufak tefek işlerimide ben yapıyorum usta büyük işle uğraşırken.dediğim gibi parça temin ederseniz sıkıntı yok tabi önce parçaları tesbit çalışması gerekli:smiley:

fotoğraf ekledim ama görünmemekte profilde albüm falanda oluşturdum ama genel kimsede pek foto yok zaten albümde de.profili beceremedim :smiley:

burakuysal' Alıntı:
Ne çok series ci varmış maaşallah. Umut un series i bu sitede gördüğüm en orjinali. Offroad a göre değil de orijinaline göre topluyor hep. Birbakıma doğrusunu yapıyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk
kesinlikle doğru katılıyorum orijinal orijinal orijinal :smiley: kalınmalı

biraz teknolojiyle tanıştırıcağım nazoyu alt arkadan çeki demiri civarında alt arkadan öne doğru bakan bi kamera ve dikiz aynasına ekran koymayı düşünüyorum bir ikigüne gelir sonra montaj :smiley:.bu sayede 3 tekerin nereye bastığını görebiliyorum denedim 4. teker(sol ön) için kafayı pencereden çıkartıcağız herzaman ki gibi ;D

bayramın 2.3.ve 4 günü toplam 800km yol kattettik sorunsuz sayılabilecek vaziyette Niğde mersin boğsak Silifke mut karaman Çatalhöyük mekegölü ereğli Niğde.

Geziden birkaç foto

ImageUploadedByTapatalk1412779567174386

ImageUploadedByTapatalk1412779594312607

ImageUploadedByTapatalk1412779628374165

ImageUploadedByTapatalk1412779671861363

gezdik biz :smiley:

Ekli dosyalar

• Maps3D_2014-10-19_17_47pm_belemedik.kmz
    10.5 KB · Görüntüleme: 200

aaaaaaah aaaah içim yanıyor roma havuzunadamı gittiniz yıllık iznime daha cok var ama kurtlanmaya başladım şimdiden

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Geri