Navara Yükseltme Kiti Kaça Mal Olur?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan slymn Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 28
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 42,501
Ynt: Navara Yükseltme Kiti Kaça Mal Olur?

valla arkadaşım benim kiti antalyada ahmet usta var 5-6 navara yükseltme işi yapmış tecrübeli bi usta o yaptı jantlarda 4 adet flanş bijonlar dahil ön yükseltme +arka yükseltme şeklinde ...

Etiketler

aha ;D ;D ya pardon ya amortisör felan yok onlar orjinal hali en ufak sıkıntı yaratmıyo zaten difransiyel de baya fark ediyoo..

navara ya uygun yükseltme kitleri bulunur

Big 14397223sa0

slm nvr01 bu antalyadaki ahmet ustaya nasıl ulaşabiliriz? bende kemerdeyim, navaram var bende yükseltmeyi düşünüyorum. yardımcı olursanız sevinirim..

yetisbey' Alıntı:
Selam nvr01 bu antalyadaki ahmet ustaya nasıl ulaşabiliriz? bende kemerdeyim, navaram var bende yükseltmeyi düşünüyorum. yardımcı olursanız sevinirim..

slm lar bende yükseltme kiti mevcut 5 inc olması lazımdı lastik flanşları da var hazır navaramı sattıgım için onlarıda satacam bilginize sadece yükseltmede araç cok abes duruyo komple hepsini 750 tl ye verecem saygılar ahmet usatnın tlf:0532 326 66 17

slm nvr01 tşk ederim, bu kiti almayı düşünüyorum ama ne var bu kitte bilmiyorum bi fotosunu görsek iyi olur. ayrıca lastiklerin duruyomu? eğer duruyosa ve mümkünsede ikisininde fotosunu görsek süper olur. mail de atabilirsin. yetiskurga@hotmail.com

slm lar yetiş bey malzemeleri söyleyim size arka 2 adet makas altı takoz,ön 2 adet amortisör kafaları flanşı,4 teker lastik flanşı şeklinde veriyorum resim yok yanımda garajda duruyo malzemeler lastiklerim durmuyo verdim onları ...saygılar

gecenlerde kıt ıcın ınternette arama yaparken sızın aracı (34 el 0980)i gordum cok guzel olmus

2400 usd 3 haftada teslim( en geç )

saygılar,

Keşfi Tarkan Özgüç.

1

navaraextreme,
fotolarınızdaki jant ve acık lastik olcusunu verebilirmisiniz?
bu yukseltmeye cuk diye oturmus.

merhbalar

ıronman yükseltme kitini kullananınız var mı aranız da birde hazır kit almak mı yoksa bu ustaların yaptıkları kitleri mi taktırmak sağlıklı saygılar..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri