Navara Kullananlar

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan bsayil Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4,636
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 505,997
Ynt: Navara Kullananlar

Merhaba arkadaşlar . İsmim Mehmet 1 hafta önce navara 4x2 se kasasını aldım starbox dı ön korkulukdu tavan boruları felan derken arabam şuan boş ağırlığı 2095 kilo oldu şuan 50 kuruş yakıyor ama zamanla 35-40 kuruşa düşer demi

Etiketler

Bir şey daha danışacağım . Bundan önce 4x2 skystarım vardı ama 1700 kiloydu araba kışın yağmur bol olduğu için kum torbası atmak zorunda kalıyordum navarada kum torbası atmak gibi bi sıkıntım olmaz dimi arabanın zaten şuanki ağırlı 2100 kilo

navaracılar bize özel sticker önerisi.

Navara

Merhabalar
Aranıza yeni katılan 2012 model 4*4 navara sahibiyim.Aracımı kısmetse araziye uygun bir hale getirmek istiyorum.
Bülent Bey sizin aracınızı çok beğendim.Güle güle kullanın inşaallah.Size bir sorum olacak.
Sizin sahip olduğunuz araca yakın bir araç elde edebilmek için ikinci el bir navara parası harcarmıyım yada bunun maliyeti ne kadar tutar.İlginiz için şimdiden teşekkür ederim :smiley: İsterseniz mail adresimi verebilirim.

Herkese selamlar.
Ben de bu ay, 2009 model Navara 4x4 LE AT aldım.Bu konuyu okumaya başlayalı bir hafta oldu ama hala 175.sayfadayım.Okumaya devam... :smiley:

Saygılar.

Sayfa 275, aklımda birkaç soru oluştu;

-Ön diferansiyel kırılması problemine kronik navara problemi diyebilir miyiz?

-4X2 den 4x4 e alırken tekerlerin doğru olmamasının sisteme zararı olur mu?

-Partikül filtre tıkanıklığının 150.000 kilometrelerde görüldüğünü okudum.Ayrıca yenisinin 5.000 lira civarında bir etikete sahip olduğunu...Bu konuda ekonomik ve sağlıklı çözümler nelerdir? Partikül filtresi iptalinin sakıncaları var mıdır?

Saygılar.

Eveet sonunda tüm konuyu okuyup bitirdim.

Fotoğrafları açmak istediğimde ''dosya ekine ulaşılamadı'' diyor.Fotoğraflarla gözümüz gönlümüz bayram etsin diyenler nereye bakmalı?

Bayram demişken geçmiş bayramınız kutlu olsun.

Bülent Abi, yeni araban hayırlı olsun.Bayramdan önce seni telefonla arayıp konuşmuştum hatırlarsan. :smiley:

Doğuş ben mi kaçırdım..? Navarayı 36 bine satmamış mıydın?

Bu arada Tolga'yı ben de merak ettim...

Buralarda kimseler yok.Galiba bir süre kendi kendime konuşmaya devam edeceğim. Navaracıların paylaşımda bulunduğu başka sayfalar varsa link yazmanızı rica ediyorum.

SON DURUM: Alırken Caryboy kabin, Navigasyon tv dvd, bagaj havuzu ve raylı sistemle geldi.Sağ ayna sinyali ve ayna kapağı kırık.Boya koruma yaptırdım.İlk planda yazılım attırmak var.Orta vadede ciddi bir yükseltme kiti, arb ön tampon ve vinç, asfaltta çok yormayacak iri lastikler ve sis farları düşünüyorum.Tabii önce bütçesini biriktirmeyi... ::smiley: Bakalım...Kısmet...

Saygılar.

Merhabalar,

İş güç derken epeydir girmiyordum ama gördüğüm kadarıyla pek bir değişiklik olmamış, "torhan" tarhes" ve "sarp kılıç" sizlerde hoşgeldiniz.

sarp kılıç, ön diferansiyel kırılması kronik mi diye sormuşsun, ne benim ne de etrafımdaki arkadaşların hiçbirinin başına gelmedi henüz, bir tek Tolga daha önceleri birşeyler yazmıştı yanılmıyorsam ama kırıldığını hatırlayamadım...

Bu arada benim araç satılık, anlaşabilirsek 3.0 v6 getirticem yok olmazsa başka bir araç toplayacağım

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-nissan-offroad-modifiyeli-nissan-navara-105009371/detay/

Hoşbulduk Turgay Bey... :smiley: Şimdiden hayırlı satışlar.Aslında çok da güzel olmuştu arabanız.Yeni arabayı şimdiden merak ediyorum.Bir sorum daha olacak size; 2009 Nissan Navara 4x4 LE Platinum arabamda ESP olup olmadığından emin değilim.Elimde bir broşür de yok. :-\ Bu konuda bir bilginiz var mı?

Saygılar.

red34' Alıntı:
9100 warn vinç monte edildi....canavar gibi çalışıyor... bugünde 8100 midland telsiz takıldı ....anten arka bagajda sağlamda onun resmini de birazdan koyarım ....bu seferki biraz kuvvetli gibi...400 kanal var ... ;) çıkış gücü 40 amper yada wat diyelim yanıltmıyayım sizi....sırada akü var onuda taktıkmı ( optima ) eh arabayı satabiliriz artık.... ;D

Bülent Abi hayırlı olsun.Önceki Navaran daha yüksekti sanıyorum.11 inch yüksekliği hangi işlemlerle ve parçalarla, ne kadara mal ettiniz?

sa aranıza yeni katıldım aracı alalı 2 gün oldu 2008 4*2 le araç çok güzel yanlız kasadan yolda giderken ses yok ama azcık bi bozuk yolda ses geliyor neyden yapıyo yada böyle bi problem varmı bide 2el camlı kabin olan varmı elinde.

NEVŞEHİR

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR