Navara Kullananlar

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan bsayil Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4,636
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 504,823
Ynt: Navara Kullananlar

merhabalar 2007 model navara kullanicisiyim,yardima ihtiyacim var ne yazik ki.. aracimi get ile 5 cm yukselttim ustunde kl71 265 70 17 var. bi kac sorum olacak sizlere:
10 cm e kadar yukseltmelerde akslar,fren hortumlari saft ve arka amortosorler kurtaracak mi yani bi tadilata gerek varmidir?
getle yukseltigimiz bu arac arazide sikinti yaratirmi?
velevki olduda yukseldi lastik ufak kalacak midir yani 33 veya 35 gerek duyacakmiyiz ?
yada bildiginiz soyle 2000 liraya problemsiz 10 15 cm lik kit varmidir?

cok daraldim fena sikildim tepe baslarinda tahteravalli gibi olmaktan bunaldim araba ve ben yukselmek istiyoruz yardimm lutfen :smiley:

Etiketler

saol doğuş tşk ederim... ;) evladım ranger ın navara sayfasında ne işi var ya... :mad: ama sen işini bilirsin.... ;) erdinç kardeşim neye göre 10 cm diyorsun anlayamadım....eğer ciddi bir yükseltme istiyorsan 5.000 us dolar bilgine aşagı yukarı 8 inç yükseklil elde edersin yok beni aşar dersen 4.000 tl civarında da yükseltmeler var hangisini tercih edersen artık ..... get koymayla yükseltme olmaz biraz sakat .....profesyonel bir iş yaparım diyorsan maliyetler belli onda da yok kabloymuş yok borularmış uğraşmıyorsun herşey yapılıyor ....faydalı olduysam ne mutlu....görüşmek üzere....

merhaba , ben 9cm lik get sığdırmıştım önlere , arkalarada uzun amortisör takmıştım ama tavsiye etmem ;D Bülent abi nedenini açıklamış zaten

cok tesekkur ederim öncelikle.Kibrista ogrenciyim onun icin buralarda biraz zor sikintili.Maslak oto sanayinde atilla bey ile gorustum yakin zamanda.Calmini nin replikasini urettiklerini ve baya guzel randuman aldiklarini belirtti.Kit icersinde saft arasi flansdan fren tesisat hortumlarina hepsini kendileri urettiklerini belirtti fiyatida orta sekerli.Hatta calminiye gore bayagi bi dusuk.Ankara altintaslar cooper lastiktende lastik sectik biliyorsunuz 17lere lastik bulmak olum! fiyat bekliyorum su anlik bakalim bulabiliriz insallah bekleme modundayim su anda guzel haberler gelir insallah :smiley: ilginize cok tesekkur ederim..

arkadaslar 4 tane cooper st lastik aldım onlarıda üstüne veriyorum aklınızda olsun fiyatı 34.500 tl

IMAG0539

IMAG0540

IMAG0541

IMAG0542

IMAG0090

Merhabalar,

Tolga senin araç kaç modeldi, bir de kilometresini de yazıver, madem aklımızda olacak, detaylı olsun :smiley:

Bülent Abi kolay gelsin, başlamışsın aracı toplamaya. Eski araçtan farklı bir kit takmışsın galiba, iron man mi, farkli birşey yapmayı düşünüyor musun bu sefer?

abi Tolga değil ben Doğuş ;D

2006 model 150 binde
sağ arka kapıda boya var sitede resmi vardı önceki sayfalarda , ciddi birşey değil
birde sol ön çamurluk boyalı snorkeli sökünce boyamak zorunda kaldım
onun dışında ocak bandrolü yatırırldı
bakımı yapıldı
4 lastik yeni
teybinide vereceğim resimdeki teyb 1500 lira dır yenisi. yani arac 30 bin liraya geliyor.
bandrol lastik ve teyb var + olarak.

Pardon, erken bunadık galiba :smiley:

Tamamdır artık aklımda, arada soran oluyordu izindeyken, yine olursa sana yönlendiririm

valla Turgay cım başladık ufak ufak ... ;) adı bende saklı ....gelince anlatırım sana.... Doğuş senin direksiyon ters mi takılı... ;) resmi çekerken düzeltseydin bari.... Devrim kardeşim lastikle ilgili bir sıkıntın olursa haber ver bana istanbul dan yardımcı olurum sana...ama yükseltme ile ilgili olarak tanımadığım firmaların ürünlerine birşey diyemem herkes baştan tozpembe konuşuyor da bir terslik olursa başlıyorlar kıvırmaya ...onun için aman dikkat derim ....ama firmalarıda karalamak istemem bunu da belirteyim....kolay gelsin....

Turgay cım daha yapılacak bir sürü şey var kafamda ... ;) bu sefer daha değişik bir versiyon cıkacak ortaya...sen gelene kadar halledersem iyi olur derim ... ;) sevgiler kolay gelsin kardeşim...

10 - 15 Güne kadar izne çıkmış olurum, ben de fırsat bulursam bir iki iş aklımda var ama zor, muhtemelen bu seferde yetiştiremeyeceğim, umarım seninki biter Abi, şimdiden kolay gelsin :smiley:

oğlum ne cabuk sattın sayfayı ya.... ;) neyse senin için hayırlısı neyse o olsun diyelim.... :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri