Navara Kullananlar

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan bsayil Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4,636
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 505,950

Etiketler

Ynt: Navara Kullananlar

Sonbahar geldi çamur vaktiiii

001

valla hocam 20 gün sonra göreceğiz oralar halen yaz mı sonbahar geldi mi ? Redbull Sea to Sky yarışı için kemere geleceğiz ekip olarak. Geçen yıl öyle bir yağmur yağdı ki ıslanmayan hiç bir noktam kalmamıştı... :smiley:

006

slm arkadaşlar... :smiley: sayfayı Doğuş a bıraktık oda sıvışmış sayfadan... ;) neyse sağlık olsun yavaş yavaş yeni arabanın resimlerini koyalım da sayfa hareketlensin......

Yeni navara 005

Yeni navara 002

yükseltme tamamlandı aşağı yukarı 11 cm yükseldik herhalde yeterli olur 4.5 inç orjinal boy artı 3.15 lastikler yeterli geldi....ön tampon arb takıldı ....

9100 warn vinç monte edildi....canavar gibi çalışıyor... bugünde 8100 midland telsiz takıldı ....anten arka bagajda sağlamda onun resmini de birazdan koyarım ....bu seferki biraz kuvvetli gibi...400 kanal var ... ;) çıkış gücü 40 amper yada wat diyelim yanıltmıyayım sizi....sırada akü var onuda taktıkmı ( optima ) eh arabayı satabiliriz artık.... ;D

Bülent abi ne olacak bu mazot fiyatları ya??? ??? :-X :-X :-X

benim aracım duruyor 4 lastik aldım at tipi 0 km , komple bakım yaptırdım 150 bin kmde şu anda satılıktır.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR