Navara Kullananlar

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan bsayil Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4,636
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 506,000
Ynt: Navara Kullananlar

herkes sağ doğuş..:smiley:) da işler yoğun ..eh böylece sayfa da sana emanet daha ne olsun .... :D

Etiketler

4x4 düz vites ranger aldık . gidişi felan süper. 2009 model siyah. vites geçişlerinde gelen sese hayran kaldım ;D ;D

YAV ARKADAŞ ESKİDEN BU SAYFADA PAYLAŞIM OLURDU DOSTLUK OLURDU.ŞİMDİ ODA YOK. 7 AYDIR KİMSENİN SESİ ÇIKMIYOR TOLGA DIYE BİR DOSTUMUZ VARDI HABER ALAMIYORUZ ÖLDÜMÜ KALDIMI BİLEN YOK...NEDİR BU SESSİZLİK YAV...VALLAHİ BİLLAHİ ÜYELİĞİMİ SİLECEM ARABAYIDA ATEŞE VERİCEM YETER YA...BİRİSİ BİRŞEYLER YAZSIN BİRŞEYLER PAYLAŞSIN...ZAMANINDA ÇOK ŞEY ÖĞRENDİK BU SAYFADAN...NEDEN BU DURUMA GELDİ BU SAYFAaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

birşeyler paylaşın o zaman...aracınızda ne yaptınız ne ettiniz araziye girince 3-5 resim koyun sayfa hareketlensin..305 sayfa konuşma var sanki ölüm oldu sayfada birden durdu herşey...bülent abiyi yazdıklarımı görüyorsan tolgadan haberin varmı ?

doğuş işlerle meşgulüm ondan girmiyorum...antalya ya geldim 2 kere Barbaros kardeşimle görüştük beraberdik onlarla....eh arabayı da sattım zaten... ;) yeni bir navara aldım onuda yapmaya başlamadım daha ...cadde versiyonu biniyorum... :smiley: yapmaya başlayınca sayfada yazarım vede resimlerim....kolay gelsin görüşmek üzere arkadaşlara selam ve sevgiler....

abi hayırlısı olsun kaça sattın kime sattın hiç haberimiz olmadı...inş. değerini bilecek birisine gitmiştir.

selam arkadslar. bende dun ALLAH ın izniyle navara ma kavustum. 2006 4x4 at. biraz (aslında bayagı fazla) yakıyo. nasipse yarın sinop a yola gidicem. bakalm uzun yolda ne yakacak. cok can sıkıcı bi durum ama aslan besleyen yemini dusunmeyecek dimi :smiley:

navara84' Alıntı:
selam arkadslar. bende dun ALLAH ın izniyle navara ma kavustum. 2006 4x4 at. biraz (aslında bayagı fazla) yakıyo. nasipse yarın sinop a yola gidicem. bakalm uzun yolda ne yakacak. cok can sıkıcı bi durum ama aslan besleyen yemini dusunmeyecek dimi :smiley:

Uzun yolda ne kadar yaktı bir haber ver.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.