Navara Kullananlar

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan bsayil Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4,636
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 505,923
Ynt: Navara Kullananlar

satılık v6 navara aranıyor malum sıfırını getirmiyorlar ikinci el arıyoruz fiyatta her konuda anlaşılır...

Etiketler

Merhaba,
forumu sürekli takipte olmama rağmen, aracıma fazla zaman ayıramayıp offroadda kullanamadığımdan dolayı pek bir katkıda bulunamadım.
ilk sahibi olduğumuz 115000 km deki navara aracımız full modeli. ve caddelerde görülen ilk navaralardan birisi. ön siparişle türkiyeye gelmeden öncesinde satın almıştık.
iki yıldır sadece kötü hava şartlarında istanbul içinde kullnıyoruz. Onun haricinde kocaoğlan sürekli bekliyor.
Şimdi satmak istiyorum.
Ps: Deri koltuk , 4x4, ön koltuk ısıtma, otomatik vites...

Orjinalinin üzerine sadece arka kasa kapağındaki panjur ilave edildi. Onun haricinde herşeyi orjinal.
Aşağıda birtane fotoğrafını ekliyorum. Henüz ilan da vermedim.
Şirket üzerine kayıtlı fatura kesebilirim, düşündüğüm fiyat 35.000 TL

ilgilenenler benimle irtibata geçebilir
Ömür
0 532 221 67 60

Arkadaşlar merhaba,

2007 Navara'mda ABS ışığı yanıyor, denedim ABS devreye de girmiyor. Acaba servise gitmeden el-göz ile kontrol edebileceğim bir elemanlar var mı? Öneriniz nedir?

Odeh' Alıntı:
Arkadaşlar merhaba,

2007 Navara'mda ABS ışığı yanıyor, denedim ABS devreye de girmiyor. Acaba servise gitmeden el-göz ile kontrol edebileceğim bir elemanlar var mı? Öneriniz nedir?
acilen servise gitmenizde fayda var bence :smiley:

1 gün önce buzda biraz uğraşılmıştı. Bugün 5-6 km yol yaptım. Freni biraz derin ve ani pompaladım birkaç kez. Birkaç kez de durup kontak kapattım.

Düzeldi. Test ettim ABS devreye sorunsuz giriyor. Sanırım sensörlerden kaynaklanıyordu, küçük sarsıntı ve sifirlamalar düzeltti.

İlginize teşekkür ederim.

Arkadaşlar benim navara 145 binde otomatik vitesli ve artık eskisi gibi atak değil bu konuda tecrübesi olan varmı acaba mazot filitresini değiştim iki şişede enjektör temizleyici bitirdim pek bişey değişmedi

gozukara' Alıntı:
Arkadaşlar benim navara 145 binde otomatik vitesli ve artık eskisi gibi atak değil bu konuda tecrübesi olan varmı acaba mazot filitresini değiştim iki şişede enjektör temizleyici bitirdim pek bişey değişmedi

carbon clean denemeni öneririm

tunap diye birşey yazıyor üstünde enjektör temizleyici diye geçiyor alman malı bir ürün ben özel nissan servisinde yaptırıyorum hatta çok basit mazot filtresinin girişini ve geri dönüşünü takıyorsun özel aparatı var devirdaim yaptırıyorsun sonra biraz devirli çalıştırıyorsun(2000-2500dd) 10 dk. kadar sonra mazot filtresinide değiştiriyorsun, işlem tamam. az önce uzun yoldan geldim yollar boştu mt lastikleri ve yükseltme kitini söktükten sonra bakım zamanı gelmişti carbon clean yaptırmıştım yine..yaklaşık 1 hafta önce.....az önce çok rahat 200ü gördüm düz yolda. yakıt 9.2 lt civarındaydı. arabayı çok değiştiriyor carbon clean süper birşey...bu arada arac 130.000km yi geçti bugün..arabamın eski halini hiç özlemiyorum ;D

1 kutu carbon clean 60 tl ye yapıyorlar burada..serviste 150 tl civarında... :eek:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-nissan-ozel-yapim-emsalsiz-75024277/detay

bu araçta yükselme alçalma var yolum düşerse gidip yakından inceleyip resimlerini çekeceğim

aracın videosu var

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.