Navara Kullananlar

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan bsayil Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4,636
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 504,907
Ynt: Navara Kullananlar

abi arabayı satıyorum bunu alıcam

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-suzuki-bundan-iyisi-yokkk-73673266/detay

Etiketler

abi hoşuma gitmiyor ya dün boğaçayında altını vurmuşum araba çok , çok yakıyor vs vs. arkanızdan gelirken zorlanıyorum salıncaklar çarpıyor kit almak lazım . en iyisi samurai şimdilik. bir kilit takarım birde vinç snorkel vs. dünki patrol çok iyiydi kısa şase araçlar daha iyi arazide... samurai ön arka sabit aks sağlam araç. ilandaki aracı gidip alacağım kafama koydum

darktreys' Alıntı:
abi hoşuma gitmiyor ya dün boğaçayında altını vurmuşum araba çok , çok yakıyor vs vs. arkanızdan gelirken zorlanıyorum salıncaklar çarpıyor kit almak lazım . en iyisi samurai şimdilik. bir kilit takarım birde vinç snorkel vs. dünki patrol çok iyiydi kısa şase araçlar daha iyi arazide... samurai ön arka sabit aks sağlam araç. ilandaki aracı gidip alacağım kafama koydum

hayırlı olsun doğuş :smiley:

uğurİNAN' Alıntı:
hayırlı olsun doğuş :smiley:

teşekkür ederim abi aracı alacak olan kişiden haber bekliyorum aracı verir vermez ilk işim samurai almak olacak. önce gidip kemeri gezeceğim , olmazsa trabzona gidip artvine geçeceğim ordan karayolu ile sürerek getireceğim... daha önce tecrüben varmı samurai ile veya 15.000 tl ye kadar önerebileceğin samurai varmıdır...

turkakreb' Alıntı:
o zaman başka kısa şase, örn. pajero?

bütçe 15.000 tl

peki bu araç nasıl sizce

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-suzuki-en-iyisi-fazla-soze-gerek-yok-dosta-gelen-suzuki-74421019/detay

11.750 ye bırakıyormuş

Alacağın arac manuel olsun vitara düşünüyorsanda v6 2000motor olanı var o nu tercih et kısa şase.tam bir canavardır.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR