Navara Için Multimedya Ses Sistemleri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan chala Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,052

chala

Kamp III
Yer
Şimdilik Ankara
Yeniden herkese merhaba;

Arkadaşlar 2006 model LE 4X4 Navara sahibiyim, aracımda bulunan ses sistemi sadece cd okuyabilen ve radyo çalabilen orijinal ses sistemi. Dolayısı ile mp3 veya usb okumadığı için sadece cd veya radyo dinleyebiliyorum.
Piyasada satılan cihazları biraz araştırdım ama ölçü olarak benim aracıma uyacak bir cihaz bulamadım. Benim ses sisteminin yüksekliği 10,5 cm, eni 18 cm.
Aracıma sorunsuz montajı yapılabilecek ve direksiyondan kumanda edilebilecek multimedya ses sistemi önerilerinizi bekliyorum.

Etiketler
Merhabalar,
Bende de ayni aracin 2009 u var.Ayni arayisa bende girdim.Suana kadar yaptigim.incelemede one cikan Nissan Multimedia diye Quasqailere taktigi bir model var.Diger secenek Necvox adinda Nissan servislerininde sonradan taktiklari bir marka.Ancak inceledigim bir arac ustundeki modeli hic hosuma gitmedi( belkide eski modeldi ondan)

Gecenlerde fly audio diye baska bir marka gorup inceledim.Birde kullanici ile gorsutum, cok memnun oldugunu belirtti. Haricinde adi sani duyulmadik cok fazla uzak dogu urun var ama ben bakmadim.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Birde konu acilmisken.Benim aracin ozellikle arka kapi iclerindeki hoparlörleri degistirmek istiyorum.1 tanesi sanirim patlak, cızırdayıp duruyor.iki is olmamasi adina Sokmeden siparis verip degisim esnasinda sokturmek adina kac cmlik hoparlör oldugunu bilen var mi aceba?

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2007 Navara aracıma NewForn multimedya taktırdım, android işlemci. Harika sonuç aldım, tavsiye ederim. İstediğiniz herşey içinde mevcut. Direksiyon kontrolü de çalışıyor.

Teyp multimedia ne alsam tamir mi ettirsem derken, 70 tl ye bir fm transmitter aldım.bluetooth bağlantısı,aux ve sd kart girişli.iphone ilede Son derecede uyumlu çalışıyor.Şimdilik ucuz ve gayet ii bir çözüm oldu.Tek dezavantajı, kontağı kapatsanızda çakmaklığa enerji geldiği için ürünün sürekli açık olması, ürün üzerinde bir kapatma düğmesi yok.Cihaz ne kadar dayanır yada uzun süre aracı kullanmadığımda aküyü etkiler mi zamanla görücez:smiley:

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Teyp multimedia ne alsam tamir mi ettirsem derken, 70 tl ye bir fm transmitter aldım.bluetooth bağlantısı,aux ve sd kart girişli.iphone ilede Son derecede uyumlu çalışıyor.Şimdilik ucuz ve gayet ii bir çözüm oldu.Tek dezavantajı, kontağı kapatsanızda çakmaklığa enerji geldiği için ürünün sürekli açık olması, ürün üzerinde bir kapatma düğmesi yok.Cihaz ne kadar dayanır yada uzun süre aracı kullanmadığımda aküyü etkiler mi zamanla görücez:smiley:

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Ben de önce onu düşündüm ama akünün ömrünü azalttığı için vazgeçtim. Newfron düşünebilirsin, 10 numara sonuç aldım, aylardır kullanıyorum.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR