National Geographic'ten Sadece Gezenbilir Üyelerine Özel Kampanya!.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YOL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 41
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 22,649

YOL

SEDAT AÇIL
Yer
İstanbul, Acıbadem
Web
www.sedatacil.com
Telsiz Çağrı Kodu
TB2FKL
National Geographic dergisinin önceki aylarda başlattığı, ancak geçtiğimiz Haziran ayında son bulan navigasyon cihazı hediyeli abonelik kampanyası sadece Gezenbilir üyelerine özel olarak tekrarlanıyor. Ayrıca yine sadece Gezenbilir üyelerine özel olarak 1 yıllık aboneliklerde 12 yerine 13 sayı, 2 yıllık aboneliklerde ise 24 yerine 25 sayı hediye edilecek. Kampanyadan faydalanmak için sadece Gezenbilir üyesi olmanız ve aşağıdaki görsele tıklayarak National Geographic Dergisi Abonelik Formunu doldurmanız yeterlidir.

<a href="https://eticaret.garanti.com.tr/diletisim_odeme/ng/gezenbilir.aspx">
1yil.jpg

2yil.jpg

</a>

Başvurunuzu ayın 20' sinden önce yaptığınız taktirde üyeliğiniz 01.12.2008 tarihinden itibaren geçerli olacaktır.

Etiketler
Ynt: National Geographic'ten Sadece Gezenbilir Üyelerine Özel Kampanya!.

Bu nevigasyon cihazını iyi bir modelmidir? Diger gps lerin ozelliklerine sahipmi? Sadece sehir merkezlerindemi kulanılır? Tek başına satın almak istesek kaç lira veririz? National geographics le almak avantajlımıdır?

Bir sürü soru geldi aklıma birden. Bende yakın bir zamanda gps almayı planlıyorum ama henüz araştırmaya başlamadım. Bu gerçekten iyi bir fırsatmı? Bilen arkadaşlar yazarsa sevinirim.

Cihaz kötü bir cihaz değil, IGO yüklenebiliyor; Win CE tabanlı çünkü cihaz. Cihazın satış fiyatları aşağıda, dolayısıyla bence çok iyi bir kampanya. GPS cihazım olduğu halde almayı planlıyorum.

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=257643&productid=otmnavi1020r

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=257643&productid=otmnavi1020

hsbasar' Alıntı:
Bu nevigasyon cihazını iyi bir modelmidir? Diger gps lerin ozelliklerine sahipmi? Sadece sehir merkezlerindemi kulanılır? Tek başına satın almak istesek kaç lira veririz? National geographics le almak avantajlımıdır?

Bir sürü soru geldi aklıma birden. Bende yakın bir zamanda gps almayı planlıyorum ama henüz araştırmaya başlamadım. Bu gerçekten iyi bir fırsatmı? Bilen arkadaşlar yazarsa sevinirim.

Bu cihazı Navigasyon Sistemi olarak sınıflamak daha doğru olur. GPS özelliği de var, ancak bir outdoor GPS'deki fonksiyonların tamamı yok. Örneğin bu tip cihazlar ile rota kaydedip sonra bu rotadan geri dön diyemezsiniz. Ama gittiğiniz düzergah üzerinde istediğiniz nokta kaydedebilirsiniz.
Yapılarından dolayı araç kullanımı için tasarlanmış olan bu navigasyon sistemleri doğa şartlarında (Yağmur, düşme ve darbeler vb) kullanım için çok fazla dayanıklı değiller.
Bu cihazda tüm Türkiye karayolları ve yanlış bilmiyorsam 51 ilin sokak haritası var.

Ben NG'nin geçen ayki kampanyası ile bu cihazdan aldım. Maalesef biraz acele edip Gezenbilir üyelerine özel kampanyasından önce almışım :(
Bu özelliklerde bir cihazı aşağı yukarı bu fiyatlara alırsınız, NG aboneliği de artısı.

Arkadaşlar bu cihazın özellikleri arasında İşletim sistemi: Microsoft WinCE yazıyor bu windows tabanlı diğer garmin, tomtom gibi proğramları da yükleyerek deneyebiliriz anlamınamı geliyor teçrübesi olan varmı... Birde cihaz arazide kullanım için uygunmu, yani yol dışında işatlediğiniz bir yere sizi geri getirebilirmi; veya kordinatlarını bildiğiniz bir yere yol dışında yürüyerek gitmek istesek gidebilecekmiyiz?
Son soru bu fiyat aralığında başka cihazlarda var sizce bunu tercih etmek mi mantıklı?
Bu birinci konu idi ikinci konu: Bugün gördüm Asus 7" ekranlı mini bir laptop yapmış 499 ytl bunun yanına 1 ad. Bluetooth GPS anteni ile GPS programı koysak; Aracımızda mini, mini bir PC artı koca, koca bir GPS olsa olmazmı ne dersiniz?

İşaretçiyi ilk mesajdaki resmin üstüne götürünce el çıkıyor ve tıklayınca çalışıyor.

BolbuzJack' Alıntı:
Cihaz kötü bir cihaz değil, IGO yüklenebiliyor; Win CE tabanlı çünkü cihaz. Cihazın satış fiyatları aşağıda, dolayısıyla bence çok iyi bir kampanya. GPS cihazım olduğu halde almayı planlıyorum.

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=257643&productid=otmnavi1020r

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=257643&productid=otmnavi1020

bende bu cihaz var IGO ne demek ve nasıl yukleniyor bilgi verirseniz sevinirim

hazanfer' Alıntı:
Arkadaşlar bu cihazın özellikleri arasında İşletim sistemi: Microsoft WinCE yazıyor bu windows tabanlı diğer garmin, tomtom gibi proğramları da yükleyerek deneyebiliriz anlamınamı geliyor teçrübesi olan varmı... Birde cihaz arazide kullanım için uygunmu, yani yol dışında işatlediğiniz bir yere sizi geri getirebilirmi; veya kordinatlarını bildiğiniz bir yere yol dışında yürüyerek gitmek istesek gidebilecekmiyiz?
Son soru bu fiyat aralığında başka cihazlarda var sizce bunu tercih etmek mi mantıklı?
Bu birinci konu idi ikinci konu: Bugün gördüm Asus 7" ekranlı mini bir laptop yapmış 499 ytl bunun yanına 1 ad. Bluetooth GPS anteni ile GPS programı koysak; Aracımızda mini, mini bir PC artı koca, koca bir GPS olsa olmazmı ne dersiniz?

bende bunu diyordum:smiley:

gerci ben eski laptobu jeepe atmayı dusunmustum:smiley:

bu linkte tartısabilir miyiz?

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=14949.new#new

Şahsi fikrim, araç navigasyon sistemi için 3,5" ekran büyüklüğünün yeterli olduğudur. Evet daha büyük ekran güzel olur ama nereye, nasıl sabitleyeceksiniz? Ön tarafa koyacağınız 7" lik bir ekran yol görüşünüzü engelleyecektir. Aşağıya koymak ise göz ucuyla bakamayacağınız için sürüş emniyetine olumsuz etkisi olacaktır. Mini Laptop'u şarj etmek içim ayrıca araç için 12V-220V dönüştürücüye de ihtiyaç olacaktır. Tüm bunların maaliyeti herhalde 650-750 YTL arasına gelir. Bu parayla Navigasyon özelliği olan bir outdoor GPS veya ayrı ayrı navigasyon sistemi ve normal bir GPS alınabilir. Böylece hem aracınızda rahatça kullanacağınız kompakt bir navigasyon sistemi (aracı park ettiğinizde tüm du asılı duran cihazları kaldırmanızı ve mümkünse araçta bırakmamanızı şiddetle tavsiye ederim) hem de arazide tüm ihtiyacınıza cevap verecek bir GPS'e sahip olursunuz. Tabii başta da belirttiğim gibi bunlar benim düşüncelerim ve tercihim.

Yalnız linki tıkladığımızda üyelik yenileme bölümü çıkıyor. Üyelik yenileme yaptığımızda da national geographics'in diğer kampanyaları çıkıyor. Yani gezenbilir kampanyasını orada göremiyorum.

Temmuzun 16 sında üye oldum bu gün 6 ağustos ne dergiden nede cihazdan henüz bir ses seda gelmedi...Beklemeye devam ediyorum...

Ben de Hazrian ortasında abone olmuştum ve Temmuz başında dergi ve cihaz beraber geldiler. 1-2 gün bekleyin eğer gelmezse kontrol etmenizi öneririm.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

SON KONULAR

Geri