Nasuh Mahruki'nin "Vatan Lafla Değil Eylemle Sevilir" Kitabı PDF Formatında

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YOL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 13
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,942

YOL

SEDAT AÇIL
Yer
İstanbul, Acıbadem
Web
www.sedatacil.com
Telsiz Çağrı Kodu
TB2FKL
NASUH MAHRUKİ'NİN "VATAN LAFLA DEĞİL EYLEMLE SEVİLİR" ADLI 6. KİTABINI ARTIK BASILDIĞI ŞEKİLDE PDF DÖKÜMANI OLARAK BİLGİSAYARINIZA İNDİREBİLİR VE OKUYABİLİRSİNİZ.

[attachment=1]

LÜTFEN AŞAĞIDAKİ LİNKİ TIKLAYIN;

http://www.nasuhmahruki.com/?inc=vatanlafladegileylemlesevilir.inc

7 BÖLÜMDEN VE 700 SAYFADAN OLUŞAN VE NASUH MAHRUKİ'NİN KISMEN BİLİNEN KİŞİSEL TARİHİ İLE BAŞLAYIP, ARKASINDAN DA TÜRKİYE'DE ETKİN BİR SİVİL TOPLUM ANLAYIŞININ ÖNCÜLERİNDEN AKUT'UN TARİHÇESİ İLE DEVAM EDEN VE ÖZELLİKLE 1999 GÖLCÜK DEPREMİ’NDEKİ SON DERECE BAŞARILI ÇALIŞMALARI NEDENİYLE TOPLUMUN HEMEN TÜM KESİMİNİN SEVGİ VE GÜVENİNİ KAZANMASININ ARDINDAN AKUT’UN KARŞILAŞTIĞI ENGELLEMELERİ, KARALAMALARI VE ZORLUKLARI DA BÜYÜK BİR AÇIK YÜREKLİLİKLE GÖZLER ÖNÜNE SEREN BU DETAYLI ÇALIŞMA, O BÜYÜK ACININ ARDINDAN TÜRK TOPLUMUNUN KENDİ DOĞAL İÇ ENERJİSİ İLE BAŞLATTIĞI ÇOK ÖNEMLİ BİR PARADİGMA - ZİHİN HARİTASI DEĞİŞİMİ DAHA AÇIK İFADEYLE ZİHİN DEVRİMİ FIRSATININ DA STATÜKO TARAFINDAN NASIL GÖZ GÖRE GÖRE DURDURULDUĞUNU VE TOPLUMUN ELİNDEN KAÇIRILDIĞINI ARADAN GEÇEN 7 – 8 YIL SONRA, O GÜNLERDE SÜRECİN FARKINA VARAN AYDINLARIMIZDAN ALINTILARLA ZENGİNLEŞTİREREK ŞAŞIRTICI BİR ŞEKİLDE OKUYUCUYLA PAYLAŞIYOR.

NASUH MAHRUKİ OLGUNLUK DÖNEMİNİN ÜRÜNÜ OLARAK NİTELENDİRDİĞİ BU KİTABI HAYATLA, KENDİSİYLE, HERKESLE VE HERŞEYLE YAPTIĞI 40 YAŞ HESAPLAŞMASI OLARAK TANIMLIYOR.

NASUH MAHRUKİ'NİN İLK SÖZÜNÜ AŞAĞIDAKİ LİNKTEN OKUYABİLİRSİNİZ.

http://www.nasuhmahruki.com/?inc=vatanlafladegil.inc

KİTABIN BÖLÜMLERİNİ AŞAĞIDA GÖREBİLİRSİNİZ.

İÇİNDEKİLER

ÖNSÖZ

1. BÖLÜM: TÜRK MİLLETİ’NE AÇIK MEKTUP

İLK SÖZ

AİLEM

HAYATIM

SORUMLULUK ANLAYIŞIM

2. BÖLÜM: AKUT’UN ÖYKÜSÜ

AKUT BÜYÜYOR

AKUT ÇALIŞIYOR

AKUT’A DUYULAN GÜVEN VE TÜRKİYE’NİN GÜVEN BUNALIMI

VATAN SEVGİMİZ

AKUT’UN ULUSAL KONULARDAKİ DURUŞU

AKUT’UN ALDIĞI BAĞIŞLAR

3. BÖLÜM: KARŞILAŞTIĞIMIZ ZORLUKLAR

KARŞIMIZA ÇIKARTILAN ENGELLER

HAKKIMIZDA YAPILAN KİRLİ BİLGİ ÇALIŞMALARI

İSKENDER’İN KAZASININ ARDINDAN YAŞANANLAR

FATİH ALTAYLI İLE YAŞANAN SORUNLAR VE TEKE TEK PROGRAMI

HINCAL ULUÇ VE SABAH GAZETESİ İLE YAŞANAN SORUNLAR

AKUT’A KİMLER, NEDEN SALDIRIYOR

4. BÖLÜM: ZİHİN HARİTASI DEĞİŞİMİ VE KAÇIRDIĞIMIZ FIRSAT

5. BÖLÜM: MİLLİ GÜVENLİK AKADEMİSİ EĞİTİMİM VE ÖTESİ

SON SÖZ

6. BÖLÜM AKUT GÖNÜLLÜLERİNİN KALEMİNDEN KENDİ DUYGULARI

7. BÖLÜM: BAŞKA BAŞKA HEP BAŞKA

BENDEN SİZLERE...

SİZLERDEN BANA...

N503999909 129630 789

Etiketler
Ynt: Nasuh Mahruki'nin "Vatan Lafla Değil Eylemle Sevilir" Kitabı PDF Formatında

samimice yazilmis guzel, akici bir anlatimi var.. yalniz sitede birinci ve dorduncu bolume ait linkte problem var..

Ynt: Nasuh Mahruki'nin "Vatan Lafla Değil Eylemle Sevilir" Kitabı PDF Formatında

kardeşlerim

dosyaları indirmek yerine satın alınsa böylece Akut'a da kaynak aktarmış olmak daha iyi olmaz mı ?

hem kağıt kokusu ekrandan daha iyi gelir insana.

İndirmiyoruz ki online okuyabiliyoruz :smiley: Kağıt kokusu elbette hoş ancak yasal şekilde hak sahibinin yayımlamış olduğu her esere kaynak aktarmaya kalkarsam ciddi aç kalırım, öğrencilik zor zanaat :smiley: Bence eseri burdan okumakta gayet mantıklı. İçimizden geliyosa zaten AKUT'a bağışta bulunabiliriz :smiley: Yinede öneri için ayrıca teşekkürler, saygılar, selamlar.

Bilge Çağrı GÜNAY' Alıntı:
İndirmiyoruz ki online okuyabiliyoruz :smiley: Kağıt kokusu elbette hoş ancak yasal şekilde hak sahibinin yayımlamış olduğu her esere kaynak aktarmaya kalkarsam ciddi aç kalırım, öğrencilik zor zanaat :smiley: Bence eseri burdan okumakta gayet mantıklı. İçimizden geliyosa zaten AKUT'a bağışta bulunabiliriz :smiley: Yinede öneri için ayrıca teşekkürler, saygılar, selamlar.

sen de haklısın ne diyebilirim ki...
sessiz sedasız, tepkisiz, görünmezlerde, sayısal dökümlere yansıması ile fark yaratabileceğimizi bile bile, biz farklı düşünüyoruz bile diyemeden

okuduklarımızzı sırtımızda taşımayalımda anlayıp yaşayalım: yeterki okuyalım değil mi ???

saygılar

ilk çıktığında satın almıştım. bir kaç gece uykusuz kalmama neden oldu. bitirmeden bırakamadım. aslında bu nasuh mahruki'nin son kitabı ama benim nasuh mahruki'den okuduğum ilk kitap oldu. nasuh mahruki'nin edebi kişiliğiyle tanışmamı sağladı. ardından diğer 5 kitabını da aldım ve bir solukta hepsini okudum. herkese tavsiye ediyorum. mahruki sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda da ahlaklısına güzel bir örnek.

dağcılık klübüne kayıt yaptıran öğrencilere vermek üzere indirdim ve kaydettim. Kayıt konusunda bir sınırlama konulmamış.

Sayın Nasuh Mahruki'ye ve Sevgili Sedat Açıl'a teşekkürler.

Paylaşım için teşekkürler

O bizim Bill Tilmanımız gurur duyuyoruz senle.

teşekürler ..faydalı bir emek ve hizmet.

Sedat Bey sağolun, her sabah işe giderken okusam haftada bir bölümü bitiririm :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri