Nasıl Bir Kediniz Olmalı ?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan chilavert Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 27
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 13,081

Etiketler

Ynt: Nasıl Bir Kediniz Olmalı ?

fatmaaykan' Alıntı:
Cinsler kedilerin karekterleri üzerinde etkili olabilir ama bir dereceye kadar.
Bence beraber yaşamaya başladıktan sonra sahibine göre karekter geliştiriyorlar.

fatma hanım benim kedim bana hiç çekmemiş ozaman :D her gördügü kızın pesine kosuyo bu yaa :D

bende birtane sıpa var tabi ( babası ben oluyorum eve getirdiğim için ) ben evde olmadıgım zaman beni arıyormuş evin içinde oldugum zamanda yüzüme bakmıyo

TONKINESE çıktı :smiley: Evdeki kedimde cins olmasada istediğim tüm özelliklere sahip :smiley:

Günahını alıyorsunuz bence . Bakın garibim kuzu kuzu yatıyor. Bence kimsenin peşinden koşacak hali yok.

Eve bir kedi yetmedi dün bir tane daha aldım

DSC 0040

evdekine çok benzemesedeler bunlarda benim seçtiklerim
Snowshoe 94% Japanese Bobtail 93% Turkish Van 93% American Wirehair 92% Tonkinese 92% Balinese 91%

kedim : Midnight

Kedi

kedim vardı çok da iyi idi köpeğimle uyum içinde yaşayıp gidiyordu kayboldu aynı tür tekir kedi bulmaya çalışıyorum inşallah bulurum yoksa yaz geliyor köpeği yılanlardan ne ile koruyacağız kedi iyi yardımcıydı

Ailemizin yeni üyesi Çelebi-zade :smiley: Valla nasıl bir kedi olması gerektiğine siz karar veremiorsunuz şartlar Mitnight ' ı bir gece teşfikiye caminde bulmuştum avuç kadardı. Çelebiyise nisanlım elvan buldu yağmurlu bir gündü ve hasta ateşler içindeydi tirim tirim veterinere götürdük ilaçlar tedaviler bakımlar aşılar bir güzel temizledik o pasaklı gri camur içindeki kedi den bu beyaz kartopu anlkara kedisi çıktı.

03012011 22

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR