Murat Yedigöller Kampı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat-81 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 10
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,766

murat-81

Yeni Üye
Yer
düzce
20150902 0805231
20150902 0909292
20150902 0948581
20150902 0954361
20150902 0955351
20150902 0956061
20150902 1011581
20150902 1029182

Etiketler
merhabalar murat bey hafta sonu bende aynı yerde derin gölün kenarındaydım ve sizi hatırladım . güzel bir kamp geçirdik yalnız çok kalabalıktı

selam murat bey kardeşim ben eskişehirdeyim,bende yedi göllere kamp yapmaya gideceğim , oralardan biraz bilgi vere bilirmisiniz mesela yollar nasıldır ? giriş ücreti nedir? güvenlik konusunda sıkıntılı bir durum olurmu ? gibi..., resimlerinizi beğendim ortam da gayet iyi gibi görünüyor ,tabi ben eskişehirden gideceğim oralara, biraz bilgi vere bilirseniz sevinirim,saygılar...

selam murat bey kardeşim ben eskişehirdeyim,bende yedi göllere kamp yapmaya gideceğim , oralardan biraz bilgi vere bilirmisiniz mesela yollar nasıldır ? giriş ücreti nedir? güvenlik konusunda sıkıntılı bir durum olurmu ? gibi..., resimlerinizi beğendim ortam da gayet iyi gibi görünüyor ,tabi ben eskişehirden gideceğim oralara, biraz bilgi vere bilirseniz sevinirim,saygılar...
kac yıldır gıderim guvenlıkle ilgili hıc sorun yasamadım da duymadım da. Giriş ücreti tabelada yazsada muhabbetinize göre değişir ;) en fazla 35+15 gibi bir şey olur. mengen ve düzce yolundan gidiş zordur yol köy yolu, virajlı, mengen yolu 1.5-2 saat arası düzce yoluda bıraz daha duzgun olsada bır yerden sonra o yolda koy yoluna döner. Haftasonu gunubırlıkcıler ve turlar gelir kalabalık olur aksama dogru kampcılar kalır sadece keyıf yaparsınız.. Wc ler yenidir c.tesi sabah pırıl pırıl olur ogleye dogru ıdare eder aksama perti çıkar:mad:.

29 Ekimde gittim, bolu merkezden tabir yerindeyse kaymak asfalt, karavan günlük 25 TL ücret aldılar. Güvenlik için endişelenecek birşey yok. Büyük şehirlerden gelen tur otobüslerinin gürültüsünden (çok saygısızlar) kurtulmak için
en alttaki derin göl ve otoparka kamp kurmayın, yukarıdaki göl kenarları biraz daha sessiz.
45 km lik Bolu yolunda harika manzaraları kaçırmayın. Motorla Mengen yolunda kısa gezilerde yapılabilir.

Hata olmuş asfalt atılması bakir bir doğa, orman dilinde orman denizi diye belirtilen bir bölge.Eksi ulaşım zorluğu cekiken zahmet sonrası vaha gibi geliyordu yedigoller bir ayrıcalık oldugunu hissediyordunuz.Günü birlik turizm feda edilecek bir yer değil.

Hata olmuş asfalt atılması bakir bir doğa, orman dilinde orman denizi diye belirtilen bir bölge.Eksi ulaşım zorluğu cekiken zahmet sonrası vaha gibi geliyordu yedigoller bir ayrıcalık oldugunu hissediyordunuz.Günü birlik turizm feda edilecek bir yer değil.

Bu bize özel bir durum sanırım,hoyrat ve saygısız, yaşamın sadece kendine bahşedilmiş bir olgu görme ve doğada başka
canlı yokmuşcasına yok etme tüketme.
Titreyen gölü en son 1987 yılında,Uzun gölü 2004 yılıydı sanırım doğal haliyle görme şansım oldu. Çok sevilen FB ye
verilen Topuk yaylasının doğasını 2009 yılında en bakir haliyle yaşamıştım.
O kadar çok örnek varki, neyi ıskaladığımın peşine düşer oldum. selamlar

kesinlikle katılıyorum. Valiliğin ve belediyenin yedigollerde Piknik ve kampı yasaklayıp uluslararası truzime açmak gibi bir niyetler, oldugu soylenıyor. BU asfatlt çalışması da bu nıyetle yapılmış. Kişişel fikrim bu kadar rahat gıdılen yolu ile yakın zamanda çöplüğe dönecek ve doğadan eser kalmayacağı yönünde.

bütün her şeye rant gözüyle bakan bu yeni yetme zihniyetin buraya da el atmaması şaşırtıcı olurdu . karadeniz yaylalarının hali ortada

yedigöller tam zamanıdır bu mevsim gelmek isteyen ler en güncel rota bolu da otoyoldan çıkıp merkez den gidilen yol.her kavşakta yedigöller levhası var yol düzgün asfalt

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR