Muğla Civarında ki Off Roadçılar

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Baki Ö. Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 229
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 59,282
Ynt: Muğla Civarında ki Off Roadçılar

slm ben istanbulda yaşıyorum ama marmaris'tede ikametim var yazları ordayım bi etkinlik düzenleriz herkese iyi günler

Etiketler

Merhaba ben Nevzat.Herkese selamlar.Milasta eczacılık yapmaktayım.2006 İsuzu dmax 4*4 sahibiyim.Aranıza yeni katılıyorum.Aracımı bugün istanbul taroto tarkan beye teslim ettim.haftaya nasip olursa almaya gideceğim.Sizlerle yeni yerler görmek ve tanışmak isterim.Hasta derecede av merakım var.

merhaba arkadaşlar ben fethiyeden seçkin bol bol off road yapıyorum nasip olurda bu taraflara gelirseniz güzel gezdiririm sizi...veya muğla yöresindekiler için veya yakınlardaki bir toplanıp tanışma faslı yapabiliriz sanırım...çok sevinirimm

Bende Fethiyede yaşıyorum..Subaru forester 2.0x aracım var..bende offroada meraklıyım ama yapacak yer bulamıyorum..gezıler olursa bende katılmak misterim mümkün oldugunca...

erol merhaba bir tanışma fasıllı off road yapabiliriz ama senin araç alçak biraz nasıl olur bilmiyorummm...ama araca göre bir seyler yaparız sanırım başka gelmek isteyen olursa beklerizzz

seçkin kartal' Alıntı:
erol merhaba bir tanışma fasıllı off road yapabiliriz ama senin araç alçak biraz nasıl olur bilmiyorummm...ama araca göre bir seyler yaparız sanırım başka gelmek isteyen olursa beklerizzz
evet b ende katılmak isterim..o kadarda alçak sayılmaz canım aracım ;)nerlerde yapacagızkı offroad?

merhaba arkadaşlar. ınternetten bakıyorum sizin oralarda cj8ler makul fıyatlara alınabılıyo galıba. yardımcı olabılıecek bı arkadaş varmı? tanıdıgnda olur yada kelepır görmüştür falan. görünüşü okadr önemlı degıl.sanayiciyim zaten.

GÖKOVA MERKEZLİ FACEBOOKTAN ÖRGÜTLENEN ( http://www.facebook.com/groups/gokovaoffroad/) VE WWW.gökoff.com adresine sahip, 800 civarı üyesi olan bir grubumuz var. Bireysel yapılacak bir spor değildir Offroad. Saygılarımla,

,

Gkoff logo

Ynt: Muğla Civarında Ki Off Roadçılar

Selamlar 10aylık bodrumluyum havalar soğumaya başlıyor nerde bu offroad çullar kamp çılar geziçiler hadi hareket

Selamlar!
Marmaris'teyim '94 model kare kasa donanımlı 4.0 v6 cherokee offroad için donatıldı kullanıldı satıldı suburban '84 5.7 v8 offroad için donatıldı kullanıldı satıldı Ford bronco monsterwheel olarak offroad için donatıldı kullanıldı satıldı şimdilerde aile aracı olarak 2014 captiva kullanıyorum ama bunla offroad falan olmaz rezillik kepazelikten başka birşey olmaz eşimin ısrarıyla aldım almaz olaydım! çaktırmadan 2000-2001 WJ v8 4.7 almayı planlıyorum aldıktan sonra tekrar haber veririm buralarda bir çok uygun parkur var birşeyler yapmaya karar verirseniz haberdar edin! araçlı ya da araçsız katılabilirim!
( plan program netleşene kadar araç almışsam zevkle araçla gelirim yok kısmet olmamışsa artık birinize yancı hadi ko-pilot diyelim de incinmeyim , olarak gelebilirim, zevkle! :smiley:

merhaba arkadaşlar fethiyeoffroad clübü her pazar muğla çevresine gezi yapıyor başkanımız yılmaz kılcar facebooktada sayfamız fethiyeoffroad diye geçiyor geçen pazar akyaka-belen kahvesi-kerimoğlu ve güzelyurt a gittik eşlerimiz-çocuklarla her 3 hafta bir gidiyoruz bu hafta ve gelecek hafta sadece erkekler gezecek bizlere katıla bilirsiniz....

DSC 0013

1800mt rakımda bulunan girdev yaylasına-girdev gölüne gidebiliriz haftaya oradanda gömbe kasabası-uçarsu şelalesi-yeşil-göl-kaş-kalkan-patara-fethiye olabilir yol düzergahımız..daha belli değil ama bana ulaşırsanız yardımcı olmaya çalışırım

DSC 0021

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.