Muğla Civarında ki Off Roadçılar

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Baki Ö. Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 229
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 59,279
Ynt: Muğla Civarında ki Off Roadçılar

Sağlık olsun bir daha ki sefere inşallah....

selamlarımla,,,

Etiketler

05.02.2012 Pazar günkü İSKİ MAROF Grubunun SANDRAS Gezisi.

1

2

3

4

5

Arkadaşlar Merhaba,
Muğla'da avukatlık yapıyorum. Akyaka'da yaşıyorum.
Uzun zamandır iş yoğunluğu ve GEZENBİLİR sitesi sorunlarından ilgilenememiştim. Ancak görüyorum ki Muğla'da ciddi bir potansiyel var. 05.02.2012 tarihinde Oktay arkadaşım ( Yeşil DEFENDER), Hakan arkadaşım ( Siyah DODGE Namı diğer YARASA:smiley:) , SHREK ile Akyaka ovasında çamurlu süper bir parkurdaydık. Ardından Gökçe Köyü nün dağlarında yolun bittiği yerlerde mangal rakı muhabbeti yaptık.
Bu kadar kişinin bulunduğu bir şehirde organize olamamak ayıptır. :smiley: Uzun zamandır düşündüğümüzü gerçekleştirelim, dağınık halde üçer beşer kişilik gruplarla değil de GÖKOVA OFROAD GRUBU GÖKOFF ( sadece öneridir. MUĞLA OFFROAD da olabilir) gibi örgütlenerek grup halinde bu offroad merakımızı giderirsek daha verimli olacağı inancındayım. Bu nedenle ileriki bir tarih olarak buluşma teklif ediyorum. Katılmak isteyenler yer zaman kınusunda ortak akılla verilecek bir tarih ve yer belirlenmesi daha iyi olacağını düşünüyorum.
Saygılarımla,

Sandras görüntülerini görünce aklıma geldi. Pazar günü biz de niyetlenmiştik o taraf doğru ancak saat geç oldu diye vazgeçtik Gelseymişiz karşılaşacak mışız orada . Ne de güzel olurdu.

bu sefer sitenin gazabina uğradık galiba. sizinle aynı fikirdeyim avercanugur bey:D 3 er 5 er değilde daha kalabalık toplanmalar düzenleyelim bence de.

Merhaba arkadaşlar, 19 şubat pazar günü için tanışma randevusunda buluşmaya ne dersiniz?

allah,tan bir aksilik olmazsa inşallah olabilir arkadaşlar fikirlerini bildirirse iyi olur saygılar.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri